قطره چشم مناسب لنزهای تماسی

قطره چشم مناسب لنزهای تماسی

قطره چشم مناسب لنزهای تماسی

قطره چشم خاصی را می توان برای لنز تماسی استفاده کرد. بسیاری از متقاضیان لنز چشم از قطره استفاده می کنند تا استفاده از لنز برای آنها راحت تر شود. با این حال، برخی از قطره های چشم نباید برای لنزهای چشمی استفاده شود.

انواع قطره چشم با لنزهای تماسی

قطره های دارویی چشم به ندرت برای استفاده با لنز در نظر گرفته شده است. بنابراین، اگر به عفونت چشمی مانند چشمی صورتی (ملتحمه) مبتلا هستید، بهترین شرط شما این است که هنگام استفاده از قطره های تجویز شده چشم، از استفاده لنزهای چشمی خودداری کنید. به همین ترتیب، اگر برای آلرژی از قطره های دارویی استفاده می کنید، بهتر است هنگام استفاده از قطره ها از لنزها خودداری کرده و در انتظار بهبودی چشم های خود باشید.

قطره چشم مناسب لنز تماسی

قطرات چشمی با لنزهای چشمی اغلب به قطرات خیس شدن مجدد گفته می شود. قطره های خیس کننده مجدد چشم شما را روغنی کرده و لنزهای تماسی را آبرسانی می کنند و در عین استفاده لنزهای تماسی، بینایی شما را راحت تر می کند.

این داروی چشم با عنوان “برای استفاده از لنزهای تماسی نرم” شناخته شده اند و معمولاً در کنار محلول های تمیز کننده لنزهای چشم در فروشگاه قرار دارند. متخصصان مراقبت از چشم معمولاً استفاده مکرر از قطرات خیساندن مجدد را توصیه می کنند، زیرا باعث بهبود راحتی می شود و به پاکسازی زباله ها و رسوب ها در زیر لنزهای تماسی شما کمک می کند.

قطره چشم مناسب لنزهای تماسی

قطره مناسب خشکی چشم

قطره خشکی چشم در فرمولاسیون های مختلفی وجود دارد. بعضی از آنها ضخیم تر از سایرین هستند و ممکن است در واقع بینایی شما یا لنزهای شما را لکه دار کنند. در حالی که برخی از آنها ممکن است برای استفاده از لنزها خوب باشند، آنها نه تنها روغن کاری چشم بلکه به منظور بهبود سطح چشم طراحی شده اند. با این وجود بسیاری از اشکهای مصنوعی دیگر، برای خشکی چشم هنگام استفاده از لنزهای تماسی مناسب است.

قطره چشم مناسب لنزهای تماسی

administrator

مقالات مرتبط

1 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *