داستان ما:

در سال ۱۳۷۹ به عنوان کارشناس فروش در یکی از شرکت های معتبر فروش تجهیزات پزشکی و اپتیکی به خصوص کنتاکت لنزها آغاز به فعالیت نمودم. بعد از گذشت چند سال تلاش در بخش مشاوره و فروش متوجه یک خلا در امر راهنمای مشتریان شدم ، که مشتریان در زمان خرید با سردرگمی و عدم مشاوره مناسب در انتخاب درست لنز روبرو میشدند، به همین جهت تصمیم بر این شد که به صورت خیلی دقیق و مناسب مشتریان را در مسیر انتخاب درست قرار دهم تا راحت تر و بدون دغدغه لنز مورد نیازشان را خریداری کنند ، بر همین اساس تصمیم به راه اندازی مجموعه تخصی دیالنز نمودم .

در سال ۱۳۹۴ شرکت دیالنز با نمایندگی محصولات فرشکن آغاز به کار کرد و بعد از گذشت چند ماه نمایندگی اکثر محصولات و برند ها را در اختیار خود گرفت و کم کم سطح فعالیت شرکت را وسیعتر نمود تا جایی که به نظر آمد ، شرکت نیاز به یک تیم مشاوره و فروش دارد تا مشتریان و مصرف کنندگان بتوانند خیلی راحت در مورد خرید و محصول مورد نظر خود مشاوره بگیرند و بهترین انتخاب در خرید خود را داشته باشند.

دلیل نامگذاری فروشگاه بنام دیالنز:

دیالنز در واقع ترکیبی از دو کلمه دیامتر و لنز می باشد که واژه دیامتر در زبان انگلیسی به معنای قطر ، که در طراحی و انتخاب لنز نقش بسیار مهمی داشته و واژه لنز به تنهایی معنا و مفهوم مستقلی دارد. هدف ما از این نام گذاری ایجاد ارتباط بین نام مجموعه و حیطه کاری بوده است.

هدف دیالنز :

فروشگاه دیالنز با در اختیار گذاشتن اطلاعات دقیق درمورد محصول مورد نیاز خریدار که توسط شرکت تولید کننده ارائه گشته و همچنین اطلاعات چندین مرجع متخصص تولید کننده تجهیزات اپتیکی به خصوص لنز ، با استفاده از تجربیات به اشتراک گذاشته شده کاربران در سطح دنیا و دارا بودن تیم مشاوره تخصصی اعم از اپتومتریست و دانشجویان رشته بینایی سنجی این امکان را به مشتری می‌دهد تا با فراق خاطر، محصول مورد علاقه چندین ساله خود و یا محصولات جدیدی که تا به حال تجربه استفاده از آن را نداشته را خریداری کند.

تنها هدف شرکت دیالنز چشاندن طعم دلچسب خرید لنز چشمی مطمئن به ساده ترین روش به هموطنان ایرانیمان می باشد.

شما هم اگر به لنز رنگی یا طبی برای چشمان خود نیاز دارید، میتوانید به ما دلگرم باشید.

4/5 ( 1 نظر )