تمام مقالات

درمان ناراحتی استفاده از لنزهای تماسی

درمان ناراحتی استفاده از لنزهای تماسی

آیا تاکنون احساس کرده اید که هنگام استفاده از لنزهای تماسی مشکلی برایتان ایجاد شود؟

اگر چنین است، شما تنها نیستید. افراد زیادی که از لنزهای تماسی استفاده می کنند، در بعضی از موارد، ناراحتی استفاده از لنزهای تماسی را تجربه می کنند.

ایجاد ناراحتی هنگام استفاده از لنزهای تماسی، نشان دهنده این نیست که شما کاندیدای خوبی برای لنزهای تماسی نیستید و یا اینکه برای همیشه استفاده از لنزهای تماسی را متوقف کنید، این احتمال وجود دارد که یک تغییر ساده در انتخاب لنز، محصولات مراقبت و نگهداری های شما به طور مرتب باعث شود که هنگام استفاده از لنز تماسی، احساس بهتر و راحت تری داشته باشید.

ناراحتی استفاده از لنز تماسی شامل چه چیزهایی می باشد؟

داشتن اطلاعات کم در مورد استفاده از لنزهای تماسی

اختلال در بینایی

سایش بیش از حد لنز تماسی

ضدعفونی نکردن به طور صحیح

یکی از مهمترین دلایل ایجاد ناراحتی هنگام استفاده از لنزهای تماسی، رعایت نکردن اصول بهداشتی هنگام قرار دادن و خارج کردن لنز از چشم خواهد بود.

رفع نارحتی لنزهای تماسی

برای اینکه به طور دقیق دلایل ناراحتی از لنزهای تماسی و روشهای درمان آن را بدانید، بایستی به چشم پزشک یا اپتومتریست مراجعه کنید.

 توجه داشته باشید چنان چه وضعیت چشم شما مناسب نیست، به متخصص چشم، نشان دهید و گاهی اوقات، اگر یک درمان جزئی برای لنزهای تماسی خود انجام ندهید، ممکن است به یک مشکل جدی تری برخورد کنید. پس نتیجه می گیریم برای اینکه به مشکل ناراحتی لنزهای تماسی برخورد نکنیم، میبایست اطلاعات کافی جهت استفاده از لنزهای تماسی را از پزشک چشم یا اپتومتریست خود دریافت کنیم و توصیه های پزشک را به طور دقیق انجام دهیم.

0/5 ( 0 نظر )

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.