دستگاه دو قدرته SLT و YAG

دستگاه دو قدرته SLT و YAG

دستگاه دو قدرته SLT و YAG

این که آیا شما در حال درمان گلوکوم هستید، یا به دنبال انجام روش های کپسولوتومی هستید، دستگاه Tango laser با لیزر کاملا برجسته SLT و لیزر YAG دقیق و قدرتمند، اطمینان حاصل می کند که می توانید به نتیجه ای برسید که شما و بیماران خود در هر زمان به دنبال آن هستند.

نتایج دستگاه دو قدرته SLT و YAG

صحت و اثربخشی
حفره لیزری با حالت دوگانه تانگو به شما امکان می دهد بیماری ها را در حالت های SLT و YAG را درمان کنید و می توانید با حداکثر دقت و کارایی بهینه بیماران را در هر دو روش درمان کنید.

SLT و راندمان آن
دستگاه تانگو از یک فناوری اختصاصی SLT Ellex استفاده می کند. این دستگاه دارای کنترل انرژی برتر، پرتو با لبه تیز و سریعترین سرعت پرتاب این صنعت با سه عکس در ثانیه می باشد.

علاوه بر این، SLT دارای مشخصات نرم و غیر تهاجمی است، به این معنی که شما می توانید بازسازی سلول های مشبک ترابکولار (استخوان) سالم را تحریک کرده و IOP را بدون ایجاد بافت سوختگی و زخم مدیریت کنید.

مزایای دستگاه لیزر SLT
نور لیزر، پاسخ شفابخش بدن در برابر فشار چشم پایین را تحریک می کند
به عنوان درمان اولیه، کمکی موثر می باشد
ایمنی

YAG و راندمان آن
حالت YAG Tango دارای مشخصات پرتوی فوق العاده گاوسی و زمان بالایی است. این امر به شما امکان می دهد کپسولوتومی ها و عنبیه های آبی در سطح انرژی پایین تر و کارآمدتر انجام شود.

مزایای دستگاه لیزر YAG
مدت زمان کوتاه جهت درمان
کاهش خطر ابتلا به IOL
راحتی بیشتر بیمار

با انرژی کمتری که به چشم می رسد، می توانید کپسولوتومی را با انواع IOP و با خطر قابل توجهی از لکبه بینی لنز انجام دهید.

دستگاه لیزر تانگو یک دستگاه عکس و SLT است که در یک قطعه از تجهیزات ترکیب شده و این دستگاه می تواند برای درمان بیماری های کپسولوتومی، ایریدوتومی و ترابکولو استفاده می شود.

administrator

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *