راهنمای محلول لنز تماسی Opti Free

راهنمای محلول لنز تماسی Opti Free

راهنمای محلول لنز تماسی Opti Free

محلول های لنز تماسی Opti Free سه راه حل بی نظیر چند منظوره برای نیازهای مراقبت از لنزهای فردی شما ارائه می دهد. این محلول ایجاد شده توسط پیشرو تولیدکننده مراقبت از چشم Alcon & Ciba Vision، است و می توانید به این محلول چند منظوره، برای شستشو، تمیز کردن، ضد عفونی کردن، نگهداری و بازپرداخت لنزهای تماس ماهانه یا هفتگی خود اعتماد کنید.

خانواده اپتی فری با لنزهای تماسی هایدروژل و سیلیکون هایدروژل سازگار است. لطفاً اگر این محلول لنز تماسی مناسب است با پزشک خود در میان بگذارید زیرا آنها به احتمال زیاد چیزی را برای چشم شما پیشنهاد می کنند.

کدام محلول لنز تماسی Opti Free برای من مناسب است؟

محلول لنز تماسی Opti-Free Express

برای یک فرمول ملایم که برای چشم های حساس طراحی شده است، Opti-Free Express یک انتخاب عالی است که در مورد تمیز کردن عمیق سازش ندارد. در عوض، محلول ضد عفونی کننده عالی را به عنوان اثبات شده آن در برابر باکتری ها و قارچ ها تضمین می کند. در حالی که، حتی حاوی ماده خیس کننده ای است تا لنزهای تماسی شما در طول روز شاداب تر شوند. هنگام خرید Opti Free Express Twin Pack، از ارزش بهتری برای پول لذت ببرید.

راهنمای محلول لنز تماسی Opti Free

محلول لنز تماسی Opti-free RepleniSH

با داشتن یک سیستم ضد عفونی دوتایی موثر و استفاده از سیستم بازپرداخت TearGylde، محلول لنزهای تماسی Opti-free RepleniSH ترکیبی از لنزهای تماسی سالم و راحت را ارائه می دهد. این فرمول برای کار با فیلم اشک و قفل رطوبت از اشک طبیعی شما به سطح لنز طراحی شده است. بنابراین، می توانید از رطوبت سطح لنز طولانی مدت اطمینان داشته باشید.

راهنمای محلول لنز تماسی Opti Free

محلول لنز تماسی Opti-Free Puremoist

محلول Opti-Free Puremoist ایده آل برای یک سبک زندگی مدرن و پر مشغله، راحتی فوق العاده ای را از صبح تا شب فراهم می کند. طراحی با استفاده از فناوری ماتریس رطوبت HydraGlyde ،Puremoist بدون اپتی تا ۱۶ ساعت سایش لنزهای تماسی را فراهم می کند.

این محلول با استفاده از لنزهای تماسی شما در کوسن رطوبت کار می کند، این لایه مانعی را برای کاهش ایجاد رسوبات برای استفاده طولانی مدت از لنزهای تماسی ایجاد می کند. برای صرفه جویی در هزینه یا بسته مسافرتی که مطابق با مقررات فرودگاه است، می توانید برای صرفه جویی در هزینه یا بسته مسافرتی انتخاب کنید.

راهنمای محلول لنز تماسی Opti Free

تفاوت محلول لنز تماسی Opti Free و Biotrue

محلول چند منظوره biotrue در مقایسه محلول لنز تماسی اپتی فری دارای سه راه حل مختلف برای تهیه نوع خاصی از تمیز کردن مورد نیاز برای لنزهای تماسی است. در حالی که، Puremoist تا ۱۶ساعت سایش لنزهای تماسی را ارائه می دهد، Biotrue تا ۲۰ ساعت سایش راحت فراهم می کند.

تفاوت محلول لنز تماسی Opti Free و comfi

این دو محلول در اندازه های بسته های مختلف برای پاسخگویی به نیازهای شما در شیوه زندگی وجود دارد، اما محلول کامفی کاملاً مقرون به صرفه بودن در کیفیت یا راحتی عالی، قیمت مناسبی دارد. comfi همچنین مطابق با بسته های جعبه ای محسوب می شود زیرا برای راحتی بیشتر در یک بطری تخت بسته قرار می گیرد.

در نهایت، محلول لنز تماسی Opti-Free Express یکی از بهترین نوع و پرفروش ترین محلول لنز تماسی است که در حال حاضر در ایران موجود می باشد. این محلول می تواند تمام نیازهای مصرف کننده لنزهای تماسی را فراهم کند. همچنین تمامی رسوبات و میکروب ها را به بهترین شکل ممکن از روی لنز میزداید و شما می توانید روز بعد با اطمینان خاطر از لنزهای خود استفاده کنید.

administrator

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *