عینک Bvlgari

عینک Bvlgari

عینک Bvlgari

نام تجاری Bvlgari نشان برتر و عالی است، این شرکت برای بیش از ۱۳۰ سال، ارزش مطلق آفرینش های خود را به نفع مشتریان خود تضمین کرده است.

به منظور ارتقا و اطمینان از احترام به کیفیت و اصالت محصولات و خدمات بولگاری، تیم و برند ما با حمایت روزانه از همه علائم متمایز شرکت استفاده می کند.

تیم و برند شرکت با یک اقدام دوگانه، مبارزه با جعل را درگیر می کنند:

جلوگیری از طریق ثبت و مدیریت حقوق مالکیت معنوی مانند نام ها، مکانیسم های پیشرفته یا خلاقیت بر جسته مجموعه های ما و همچنین نظارت بر قلمرو و وبسایت

اجرا از طریق حمایت از مشاوران تخصصی، بازپرسان، آژانس های گمرکی و ماموران اجرای قانون، اجرای توقیف محصولات تقلبی و سایتهای تولیدی مرتبط، تشکیل پرونده های حقوقی و برداشت منظم از وب سایت های کلاهبرداری، صفحات رسانه های اجتماعی

علاوه بر این، تیم حفاظت از IP و برند با تایید ثبات زنجیره تامین، مشتریان خود را از توزیع کنندگان غیر مجاز حفظ می کنند. در حقیقت، مجموعه های بولگاری با معیارهای سختگیرانه از کیفیت بالایی برخوردارند و مجوزهای ما که همه متعلق به یک شبکه توزیع انتخابی هستند، موظفند، چه در مراحل نمایش و چه در فروش، در تجارت سنتی یا الکترونیکی، این موارد را رعایت کنند.

تیم IP و حفاظت از مارک با گزارش هرگونه اقداماتی که به طور بالقوه مضر برای برند ما باشد ، از مشتریانی که مایل به همکاری فعال هستند ، تشکر می کنند.

این مارک مد و لوکس ایتالیایی از رم شاید بیشتر به دلیل سبک برون گرا و استفاده جسورانه از جواهرات شناخته شده باشد. هنگامی که هالیوود ایتالیا را به عنوان مجموعه عالی برای ساخت فیلم های عاشقانه “کشف کرد”، بولگاری در بین ستارگان زن شکوفا شد و این برند در سطح بین المللی به راه افتاد. الیزابت تیلور شاید بزرگترین تحسین بولگاری باشد، و معروف است که “دختران بزرگ به الماس بزرگ احتیاج دارند”. همانطور که همسرش ریچارد برتون گفت، “تنها کلمه‌ای که الیزابت به زبان ایتالیایی می داند، بولگاری است”

administrator

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *