عینک Maui Jim

عینک Maui Jim

عینک Maui Jim

ماوی جیم در سال ۱۹۸۰ به عنوان یک شرکت کوچک که عینک آفتابی را در ساحل در لاهینا، هاوایی می فروشد، شروع به کار کرد. با دیدن نیاز به بازار فناوری که می تواند با تابش شدید اشعه ماوراء بنفش و مبارزه با اشعه ماوراء بنفش مضر مبارزه کند در حالی که رنگ های درخشان این جزیره را زنده می کند، لنزهای چرخشی PolarizedPlus2® را تولید کردند.

مجموعه کلاسیک Maui Jim در هفت سبک جدید عینک آفتابی قرار گرفته است. اکنون Maui Jim بیش از ۱۲۵ سبک عینک آفتابی ارائه می دهد که ۱۰۰٪ آنها قطبی هستند و از ۱۰۰٪ اشعه UVA و UVB محافظت می کنند.

مأموریت ماوی جیم با الهام از زیبایی و فرهنگ مائو، گسترش الهه از طریق رنگ های واضح، وضوح و جزئیات است.

عینک Maui Jim

چشم انداز

برای کسانی که از خورشید قدردانی می کنند، ماوی جیم در عین محافظت از چشمان شما از اثرات خشن و تابش درخشش و مضرات، رنگ های پر جنب و جوش تری از جهان را فراهم می کند.

Maui Jim زندگی شما را روشن تر می کند تا شما رنگ های دنیای خود را به بهترین شکل ممکن ببینید و همیشه به سبک خود اطمینان داشته باشید.

ماوی جیم معتقد است که رنگ و نور کلید اصلی تجربه انسان است. عینک آفتابی Maui Jim طیف کاملی از آن را به شما نشان می دهد، بنابراین می توانید جهان را مانند گذشته ندیده باشید. Maui Jim اعتقاد دارد همه باید ۱۶،۷۷۷،۲۱۶ رنگ پر رنگ را که هر روز ما را احاطه کرده است، تجربه کنند.

Maui Jim همیشه رنگ های واقعی خود را نشان می دهد، رنگ های واقعی که در خدمات برتر مشتری Maui Jim می درخشد. ماوی جیم قول می دهد که همیشه با صدای دوستانه و یک نماینده اختصاصی مورد استقبال قرار می گیرید. ماوی جیم میخواهد که خوش حال باشی. به همین دلیل آنها در پشت هر جفت عینک آفتابی که می سازند ایستاده اند.

administrator

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *