عینک SPY

عینک SPY

اسپای یک خانواده غیر متعارف و سرگرم کننده از ورزشکاران و هنرمندان است که متعهد به ایجاد محصولات نوری استثنایی می باشد. این شرکت در سال ۱۹۹۴ تاسیس شد و یک شرکت مستقر در کشور کالیفرنیای جنوبی می باشد. آنها محصولاتی را طراحی کرده اند که از جمله: عینک آفتابی، عینک های تجویزی و فریم های تجویز شده، که نشانه هایی از سبک ورزش جامعه ورزشی در فضای باز که در آن حک شده اند و همچنین شیوه زندگی پیرامون آن را می پذیرند.

فن آوری منحصر به فرد عدسی آنها تنها عدسی موجود در بازار است که از جنبه های مفید نور آبی موج طولانی بهره می برد، ضمن اینکه از نور آبی موج کوتاه محافظت می کند که به چشم ها آسیب نرساند. نام این عینک برگرفته از مطالعات مستقل است که نشان داده است که نور آبی با موج بلند می تواند بر روحیه و هوشیاری فرد تأثیر بگذارد.

عینک SPY

عینک های آفتابی SPY با لنزهای قطبی از رنگ های خاص برخوردار می باشد. لنزهای قطبی این عینک ها، دارای یک فیلتر درون لنز هستند که طول موج نوری که باعث تابش می شود را مسدود می کند. آنها می توانند کنتراست را تا حد زیادی تقویت کرده و عمق دید بیشتری بخصوص در آب را فراهم کنند. آنها برای هر شرایطی که کاهش درخشش لازم باشد، مانند رانندگی یا ورزش، ایده آل هستند.

عدسی های SPY دارای یک منحنی است که ضمن جلوگیری از اشعه مضر خورشید، همه پرتوهای عالی را منتقل می کند. این پرتوهای خوب حتی پس از برداشتن عینک، به شما تجربه مثبت می دهند. بنابراین نه تنها شما بعد کوهنوردی یا هر تفریحی با آن احساس نشاط خواهید داشت، بلکه بدنتان در اثر لذت بردن از فعالیت های مورد علاقه خود در خارج از منزل، افزایش انرژی را تجربه می کند.

administrator

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *