عینک Swarovski

عینک Swarovski

عینک Swarovski

با الهام از ایده ساختن کریستال در دسترس بیشتر افراد، دانیل سواروفسکی، یک جواهرگر بوهمی، یک دستگاه برش برقی را اختراع کرد که کریستال ها را با دقت بیشتری نسبت به دست انجام می داد. در سال ۱۸۹۵ او شرکت Swarovski را در شهر کوچک واتنس، واقع در کوه های آلپ اتریش تأسیس کرد، زیرا پتانسیل انرژی ارائه شده توسط رودخانه های مجاور آن را به مقصد ایده آل برای اولین مکان تولید Swarovski تبدیل کرده است.

دیدگاه دانیل سواروسکی این بود که از کریستال برای ایجاد “الماس برای همه” استفاده کند، و روح پیشگام او و نوآوری های شیشه برشی به این شرکت کمک کرد تا این شرکت امروز ماموریت خود را با پشتکار و روحیه بالاتری ادامه دهد.

Swarovski کالاهای متنوعی از کیفیت بی نظیر، صنایع دستی و خلاقیت را ارائه می دهد:

کریستال های با کیفیت بالا، سنگ های قیمتی واقعی و سنگ های ایجاد شده و همچنین محصولات نهایی مانند جواهرات، لوازم جانبی و روشنایی را طراحی، تولید و روانه بازار می کند. در حال حاضر توسط نسل پنجم اعضای خانواده اداره می شود، Swarovski دسترسی جهانی دارد.

همکاری بین سواروفسکی و مارکولین در سال ۲۰۰۹ آغاز شد. اولین مجموعه در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شد.

نمادهای آیکونیک، با استعداد و با لمس زرق و برق، مجموعه Swarovski Eyewear کریستال را در مرکز انواع طراحی های خود قرار می دهد. سبک امضای نامشخص این برند با کاردستی با کیفیت و تزیینات منحصر به فرد کریستالی روی قاب های معاصر ترکیب شده است که درخشش نور با هر حرکتی را با شگفت انگیزترین روش، جلب چشم و هرچه زیبایی جلوه میدهد.

در مورد نحوه طراحی مجموعه عینک Swarovski برای قاب کردن چهره، قابل توجه است و در عین حال زیبایی و زرق و برق خاصی نیز به آن افزوده است. طراحی استثنایی و مواد باکیفیت ظاهری مجزا ایجاد می کند که بیانگر فردیت زنانی است که آنها را به چشم میزنند. هویت مارک Swarovski از طریق برش های منحصر به فرد کریستالی و نکات معابد کریستالیزه شده که امضای بی بدیل هر طراحی است، تزریق می شود.

قاب های عینک Swarovski برای خانم هایی است که در آن لحظه زندگی می کنند و به طرح های جسورانه و غیرقابل مقاومت جلب می شوند که ظرافت و سبکی را با درخشان ترین روش ها جلوه می دهند.

administrator

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *