عینک Versace

عینک Versace

عینک Versace

جیانی ورساچه S.r.l که در سال ۱۹۷۸ در میلان تأسیس شد، به یکی از خانه های پیشرو در طراحی بین المللی مد و سمبل لوکس ایتالیایی در سطح جهان تبدیل شده است. محصولات این شرکت دارای طراحی، تولید، توزیع و خرده فروشی می باشد که از جمله، لباس های پارچه ای، لباس های مخصوص، لوازم جانبی، جواهرات، ساعت، عینک، عطر و اثاثیه منزل است و همگی دارای لوگوی مشخص Medusa هستند.

گروه Versace محصولات خود را از طریق شبکه D.O.S در سراسر جهان توزیع کرده است که شامل بیش از ۲۰۰ بوتیک در شهرهای اصلی و بیش از ۱۵۰۰ عمده فروش در سراسر جهان می باشد.

دوناتلا ورساچه از سال ۱۹۹۷ مدیر هنری ورساچه شد و این برند را به قرن ۲۱ هدایت کرده است. امروزه، ورساچه میراث خود را با طرح های قوی و بی باک نشان می دهد، ضمن این که مخاطب جدید جهانی، همچنان به تقویت جایگاه ورساچه در فرهنگ معاصر می پردازد.

پروژه های هتل های ورساچه

در سال ۲۰۰۰ جیانی ورساچه، اولین پروژه هتل S.r.l Palazzo Versace که توسط یک شرکت کالاهای لوکس ساخته شده است، را افتتاح کرد و این امکان را برای گردشگران و مسافران فراهم کرد تا از زندگی کامل در ورساچه لذت ببرند. دومین Palazzo Versace ساخته شده در دبی، در سال ۲۰۱۵ افتتاح شد و سومین Palazzo Versace در ماکائو چین ساخته خواهد شد.

در فوریه ۲۰۱۴، Gianni Versace S.r.l موافقت خود را با Blackstone اعلام کرد تا در مرحله بعدی در توسعه این شرکت حضور پیدا کند. بلکستون ۲۰ درصد از شرکت ورساچه را در اختیار دارد. در حالی که خانواده ورساچه در قلب او قرار دارند، خانم های آلگرا ورساچه بک، خانم دوناتلا ورساچه و آقای سانتو ورساچه همگی در شرکت نقش های مهمی را ایفا می کنند. دوناتلا ورساچه نقش دوگانه معاون رئیس هیئت مدیره و مدیر هنری را بر عهده دارد.

در ماه مه سال ۲۰۱۶، گروه ورساچه آقای جاناتان آكروید را به سمت مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت منصوب كرد.

در سپتامبر سال ۲۰۱۸، ورساچه اعلام کرد که صد درصد کل سهام خانواده بلکستون و ورساچه به گروه Michael Kors Limited فروخته شده است.

در ژانویه سال ۲۰۱۹، Gianni Versace S.r.l به Capri Holdings Limited پیوست و به یک گروه جدید جهانی لوکس مد، به همراه مایکل کرز و جیمی چو تبدیل شده است.

administrator

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *