فواید لنزهای تماسی هیبریدی چیست؟

فواید لنزهای تماسی هیبریدی چیست؟

فواید لنزهای تماسی هیبریدی چیست؟

لنزهای تماسی ترکیبی یک مرکز قابل نفوذ با گاز را با لبه نرم (مانند اکثر لنزهای تماسی نرم معمولی) ترکیب می کنند تا دید واضحی که توسط لنزهای تماسی نرم به دست می آید، با لنزهای تماسی سخت هم بتوانید آن دید واضح را داشته باشید. لنز هیبریدی از ماده هایدروژل سیلیکونی نرم بوده و این امر به ویژه می تواند برای افرادی که دارای آستیگماتیسم، کراتوکونوس و… هستند، مناسب باشد و انتقال اکسیژن بالایی را برای سلامتی و راحتی عالی قرنیه فراهم می کند. لنزهای تماسی ترکیبی برای ایجاد جریان مداوم اشک، در زیر لنز طراحی شده اند. بنابراین، برای استفاده همه روزه امکان پذیر است.

فواید لنزهای تماسی هیبریدی

دید منظم در طول روز

اگر تا به امروز احساس کرده اید که چشمان شما بعد از یک روز طولانی در محل کار یا بعد از استفاده از کامپیوتر خسته می شود، شما تنها نیستید. لنزهای ترکیبی برای چشم شما سفارشی ساخته می شوند تا به شما در دید بهتر در تمام طول روز کمک کنند.

فواید لنزهای تماسی هیبریدی چیست؟

بینایی واضح تر در شب

شکایتی متداول که از بیماران می شنویم، مشکل دید در شب هنگام است. احساسات بصری مانند تابش خیره کننده، هاله و حساسیت به نور می تواند به سرعت در علائم خطرناک بخصوص هنگام رانندگی در شب افزایش پیدا کند. فناوری لنزهای تماسی هیبریدی، به از بین بردن این احساسات کمک می کند و در طول روز و شب به شما دید واضح تر می دهد.

فواید لنزهای تماسی هیبریدی چیست؟

محافظت از آفتاب

لنزهای تماسی هیبریدی، از چشمان شما در برابر اشعه های مضر خورشید (UVA) و (UVB) محافظت می کنند.

تنفس

قابلیت لبه های نرم این لنزها با وجود فناوری هایدروژل سیلیکون و مرکز سفت و سخت لنزهای ترکیبی از مواد با کیفیت تنفسی می باشد که باعث حفظ سلامت و درخشان شدن چشم شما می شود.

راحتی لنزها

لنزهای هیبریدی دارای لبه نرم توسط ماده هایدروژل سیلیکونی هستند تا در طول روز راحتی مستمر را به بیماران ارائه دهند مانند یک لنز تماسی نرم معمولی که راحت تر از لنزهای تماسی قابل نفوذ با گاز سفت و سخت است.

administrator

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *