دسته بندی نشده

فیلم برند لنزهای تماسی Airoptix

فیلم برند لنزهای تماسی Airoptix

لنز طبی فصلی ایراپتیکس (air optix) از جمله با کیفیت ترین لنز های تماسی طبی موجود در بازار ایران است که با مجوز و نظارت وزارت بهداشت وارد کشور می شود.

این محصول، تولید کشور آمریکا می باشد و ویژگی خاص آن یعنی اکسیژن رسانی ۵ برابری نسبت به محصولات مشابه، باعث تنفس بهتر چشم ها می شود و کمک می کند با آسودگی خیال از مصرف این لنز طبی لذت ببرید. همچنین سیستم خنک کننده منحصر به فرد این لنز طبی، رطوبت چشم شما را برای مصرف روزانه حفظ می کند و مانع از خشکی چشم شما می شود.

بدون شک این لنز طبی برای کسانی که زندگی پر مشغله ای دارند ایده آل به حساب می آید و قابلیت استفاده مستمر تا ۳ ماه را فراهم می کند. همچنین به دلیل داشتن لبه های نازک و کیفیت بالای تولید، گذاشتن و برداشتن لنز های تماسی ایراپتیکس برای مصرف کنندگان بسیار آسان است.

ماده هیدروژل سیلیکون

همچنین این لنزها از ماده هیدروژل سیلیکون ساخته شده اند که باعث افزایش رطوبت در چشم می شود و با وجود ۳۳% محلول آب در فرمولاسیون این لنز راحتی بیشتر برای مصرف کنندگان میسر می شود و چشم به طور تمام مدت مرطوب می ماند تا در طول روز به هیچ عنوان احساس سوزش، خارش، ناراحتی و یا تاری در دید خود پیدا نکنید.

برای تمیزی بهتر لنز طبی فصلی ایراپتیکس (air optix) در دوره استفاده می توانید هرشب از محلول نگهداری لنز استفاده کنید، تا لنزها از آلودگی های احتمالی پاک شود.

در کنار تمامی فواید و مزایای موجود در این لنز که سهولت استفاده کاربران را به همراه دارد، فناوری های استفاده شده در ساخت این لنز طبی از جمله استفاده از نوعی مواد پلاسمایی باعث جلوگیری از آلوده شدن لنز به رسوبات و ذرات موجود در چشم می شود و طبق توصیه سازنده لنز های تماسی، استفاده مستمر از آن برای طول یک فصل بلامانع خواهد بود.

به گفته پزشکان و متخصصان اپتومتری، می توان به طور ماکزیمم تا ۱۶ ساعت لنز طبی ایراپتیکس (air optix) را بدون هیچ مشکل و عارضه ای استفاده نمود. ناگفته نماند که به دلیل فصلی بودن این لنز از مناسب ترین قیمت لنز طبی چشم در میان محصولات مشابه برخوردار می باشد. بنابراین، این لنز برای کسانی که قصد خرید لنز طبی با قیمت مناسب را دارند، جزو بهترین گزینه ها می باشد.

administrator

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *