لنزهای تماسی با رنگ آبی

لنزهای تماسی با رنگ آبی

لنزهای تماسی با رنگ آبی

هنگامی که برای اولین بار تصمیم به استفاده از لنزهای تماسی رنگی را دارید، یکی از تصمیماتی که باید بگیرید این است که چه رنگی را انتخاب کنید. وقتی که رنگ مورد نظر خود را انتخاب کردید، باید مطمئن شوید که آنها نه تنها با مو و پوست شما، بلکه با ظاهر کلی شما به خوبی همخوانی دارد. این بدان معنی است که شما باید لباس هایی را انتخاب کنید که سایه لنزهای رنگی شما را تکمیل کند. در این مقاله، ما در مورد یک ظاهر طراحی شده که با لنزهای تماسی آبی هماهنگی دارند، بحث خواهیم کرد.

چرا رنگ آبی؟

بسیاری از افرادی که قصد دارند از لنزهای رنگی استفاده کنند، تمایل به استفاده از رنگ آبی ندارند. بسیاری از این افراد حتی دلیل خوبی برای استفاده از رنگ آبی هم ندارند. اما دلایل خوبی برای استفاده از رنگ آبی وجود دارد. اول اینکه، آبی یکی از معدود رنگهایی است که می تواند ظاهر شما را به طور کامل تغییر دهد بدون اینکه عجیب به نظر برسید. دوم، اگر چشمی به رنگ تیره دارید (به عنوان مثال قهوه ای)، رنگ آبی بهترین انتخاب برای رنگ چشم طبیعی شما است. سوم، اکثر افراد مایلند هنگام بیرون آمدن در ماه های تابستان از لنز تماسی رنگی خود استفاده کنند و رنگ آبی یکی از بهترین رنگ هایی است که در این ماه ایده آل به نظر می رسد.

لنزهای تماسی با رنگ آبی

لباس مناسب

سبک لباس شما، البته به ترجیح شما و حس شخصی شما از مد، بستگی دارد. با این حال، برخی از رنگ ها وجود دارد که با چشم های آبی هماهنگی بی نظیری دارد. خبر خوب این است که شناسایی رنگهایی که به صورت کامل رنگ چشم شما را تغییر می دهند، خیلی راحت و آسان است. اولین قدم انجام جستجوی آنلاین برای چرخ رنگی و سپس دنبال کردن این مراحل است:

  • توجه داشته باشید که سایه لنز در کجا قرار دارد.
  • سایه چشم را مستقیماً بر خلاف لنز خود انتخاب کنید.
  • به رنگ هایی که در نزدیکی رنگ لنز شما قرار دارد توجه کنید.
  • به دو رنگ توجه کنید که از یکدیگر و با لنزهای شما برابر هستند.
  • هر یک از رنگهایی را که به عنوان تم اصلی برای لباس خود برگزیدید انتخاب کنید.

آرایش

به غیر از لباس، آرایش شما باید جذابیت لنزهای تماس رنگی شما را نیز تکمیل کند، بنابراین شما شبیه دلقک نمی شوید. به طور کلی، سایه های دیگر مانند بنفش های آبی، قهوه ای و مایل به قرمز به بهترین شکل چشم های آبی را تکمیل می کنند. بنابراین، آرایش شما باید حول این تم های رنگی بچرخد. اگر موهای شما قهوه ای است، پس یکی از بهترین گزینه های آرایش چشم ترکیبی از آبی و سیاه است. این سایه موهای شما را برجسته می کند و واقعاً باعث می شود چشم شما جذابیت خاصی را به خود بگیرد. اگر موهای شما بلوند است، رنگ های صورتی و بنفش ممکن است انتخاب های بهتری برای شما باشد.

لنزهای تماسی با رنگ آبی

حرف آخر

ممکن است شما بخواهید کمی با ترکیب رنگ ها ظاهر خود را امتحان کنید تا بهترین لباس ها و آرایش ها را پیدا کنید تا با رنگ آبی خود هماهنگی داشته باشد. حتی ممکن است شما بخواهید از برخی از افراد مشهور مورد علاقه خود که به طور طبیعی چشم آبی دارند یا لنزهای تماسی با رنگ آبی دارند نیز استفاده کنید. شما لازم نیست که سبک آنها را کپی کنید، فقط الهام بخش از مضامین مورد نظر خود باشید. به خودتان بیش از حد استرس ندهید. فقط از نگاهی که برای خود انتخاب کرده اید، لذت ببرید!

administrator

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *