لنز تماسی ایراپتیکس (Air Optix)

لنز تماسی ایراپتیکس (Air Optix)

لنز تماسی ایراپتیکس (Air Optix)

برند Air Optix، از طریق استفاده نوآورانه از مواد و فرمول های جدید، سعی در ارائه لنزهای تماسی با کیفیت بالا دارد که برای همه لنزهای تماسی راحت، روشن و سالم است. این لنز برای کسانی که قصد دارند در ماه یکبار لنزهای خود را تعویض کنند مناسب است. لنزهای ایراپتیکس بسیار با کیفیت و راحت بوده تا کاربران در هنگام استفاده احساس مطلوبی را داشته باشند.

لنزهای تماسی Air Optix توسط کمپانی Alcon تولید شده، که یک شرکت پزشکی جهانی است و در طراحی و تولید محصولات مراقبت از چشم تخصص دارد.پیش از این متعلق به نستله بود، اما در حال حاضر متعلق به Novatris بوده که یک شرکت دارویی در سوئیس میباشد. آلکان در تولید محصولات مراقبت از چشم در خصوص لنزهای ایراپتیکس کمک می کند تا به انتخاب برتر، در بین لنزهای تماسی تبدیل شود.

۴ لنز متفاوت لنز تماسی Air Optix

Air Optix Aqua یک لنز تماسی عالی است که متناسب با نیازهای متوسط مصرف کننده می باشد. لنز تماسی Air Optix Aqua Multifocal برای افرادی که دارای پیرچشمی و دوربینی هستند، به طور معمول با افزایش سن طراحی شده است. لنزهای تماسی Aqua Night & Day Air Optix که افراد ترجیح می دهند در طول شب از آن استفاده کنند. سرانجام برای افرادی که دارای آستیگماتیسم هستند، لنزهای تماسی ایراپتیکس مخصوص افراد آستیگمات هم وجود دارد.

لنز های تماسی Air Optix قادرند در طی یک ماه کامل، راحت در چشم شما باقی بمانند زیرا از تکنولوژی Ultra-Smooth Surface استفاده می کنند تا لایه ای از رطوبت در سطح لنز ایجاد شود. این لایه منحصر به فرد از رطوبت، به کاهش رسوبات پروتئینی کمک می کند که می توانند با گذشت زمان باعث سوزش چشم شوند.

علاوه بر مقاومت در برابر رسوبات و اطمینان از استفاده راحت در طول زمان، لنزهای Air Optix به طور خاص طراحی شده اند تا ۵ برابر تنفس بیشتری نسبت به سایر لنزهای تماسی نرم موجود در بازار داشته باشند. قابلیت تنفس لنزهای تماسی Air Optix این است که لنزها را مرطوب نگه می دارد و نمونه هایی ازخشکی چشم را کاهش می دهد.

درآخر، برند ایراپتیکس مجموعه ای از لنزهای یکبار مصرف ماهانه را ارائه می دهد که به گونه ای طراحی شده اند که در تمام طول روز هنگام استفاده از آن احساس راحتی داشته باشید. این چرخه ۳۰ روزه تعویض لنزهای ایراپتیکس را آسان و راحت می کند. به آسانی آنها را در طول روز در چشم خود قرار دهید و قبل از خواب از چشمتان خارج کنید و سپس با یک جفت لنز جدید جایگزین کنید.

قابل توجه کاربران عزیز، برای آشنایی و تصمیم گیری بهتر می توانید ویدیوی لنزهای تماسی ایراپتیکس زیر را تماشا کنید.

administrator

مقالات مرتبط

2 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *