محلول لنز تماسی Neo Plus

محلول لنز تماسی Neo Plus

محلول لنز تماسی Neo Plus

شرکت سازنده

کمپانی Neo Vision در سال ۱۹۹۳در کشور کره جنوبی راه اندازی شد و با حداکثر سرعت، رشد پیدا کرد و محصولات این شرکت به طور فزاینده ای در بین همه مشتریان در بازار جهانی رواج یافت

مراقبت از منافع محصولات، شرکت نئوویژن را به عنوان یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه لنزهای تماسی نرم، به موفقیت فعلی رسانده است.

به طور خاص، Neo Vision سیستم ویژه ای را فراهم کرده که از کپی شدن لنزهای تماسی خود با رنگ های متنوع و همچنین تولید محصولات جدید جلوگیری کند و با این روش تولیدات خود را ایمن کرده است.

بنابراین نئوویژن این روش مهندسی را با تکنولوژی خط تولید قالب ریخته گری در کارخانه خود ترکیب کرده و با موفقیت با تولید چنین لنزهای رنگی با بالاترین کیفیت و سطح فناوری بالا در جهان موفق شده است.

در حال حاضر شرکت Neo Vision در حال نزدیک شدن به مشتری های خود با بالاترین کیفیت و فن آوری در رأس می باشد و تمام تلاش های خود را برای تحقق یک دستاورد بزرگ که به بالاترین سطح تولید کننده لنزهای تماسی با رنگ های خاص صورت میگیرد، انجام می دهد.
بنابراین این شرکت، برای هزینه های خود به دنبال کمک و ترغیب مشتریان خود می باشد.

محلول لنز تماسی Neo Plus

محلول لنز تماسی چند منظوره Neo Plus، دارای کارکردهایی از قبیل ضد عفونی، تمیز کردن و شستشو، حذف پروتئین و حفظ سلامت لنزهاست که در هنگام استفاده هیچ نوع خطری ندارند. محلول نئو پلاس دارای ترکیبات آرتلاک و مواد ضدعفونی کننده می باشد که بسیار با کیفیت بوده و می تواند لنزهای تماسی هایدروژل را به خوبی تمیز کند تا شما بتوانید هنگام استفاده از این نوع لنز احساس راحتی کنید. محلول Neo Plus دارای قدرت پاک کنندگی بالایی است و باعث شده مورد استفاده بسیاری از عموم قرار بگیرد.

محلول لنز تماسی Neo Plus

کاربردهای اساسی محلول لنز تماسی نئو پلاس:

جلوگیری از خشک شدن لنزهای چشم

حفظ سلامت لنز

از بین برنده آلودگی ها و رسوبات

ضدعفونی کننده بسیار قوی

نحوه استفاده از محلول لنزهای تماسی Neo Plus

قبل از دست زدن به لنزهای تماسی، دستان خود را بشویید و با حوله بدون پرز خشک کنید.

لنزهای خود را از هردو طرف با محلول شستشو دهید.

به مدت ۲۰ ثانیه لنزها را با انگشت سبابه و شصت خود مالش دهید.

محفظه لنزهای تماسی را با محلول تازه پر کنید و لنزها را در داخل آن قرار دهید.

درب های محفظه را به مدت حداقل ۴ ساعت ببندید تا لنزها به طور کامل ضدعفونی شوند.

قبل از استفاده مجدد، لنز را با محلول نئوپلاس آبکشی کنید.

این محلول در بطری های ۶۰، ۱۳۰ و ۳۶۰ میلی لیتری به همراه محفظه لنز تماسی موجود است.

خوب است بدانید، با انتخاب محلول لنز تماسی Neo Plus می توانید اطمینان حاصل کنید که لنزهای تماسی شما در هنگام استفاده هیچ گونه آلودگی و باکتری در خود ندارد و شما با اطمینان کامل می توانید از دید خود لذت ببرید.

administrator

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *