محلول لنز تماسی Renu

محلول لنز تماسی Renu

محلول لنز تماسی Renu

این محلول، لنزهای تماسی را مجددا تجدید می کند و باعث می شود که شما در هنگام استفاده از لنزتان، لذت ببرید. محلول رنیو یک محلول چند منظوره برای راحتی لنزهای تازه است.

محلول Renu احساس راحتی را برای مصرف کنندگان خود فراهم می کند. از این محلول برای تمیز کردن، شستشو، ضدعفونی و ذخیره لنزهای تماسی نرم خود استفاده کنید. استفاده روزانه از این محلول، پروتئین و رسوبات را از بین می برد و باعث می شود هر روز احساس استفاده یک جفت لنز تازه را تجربه کنید.

مزایای اصلی محلول لنز تماسی Renu

  • ضدعفونی کننده ۱۰۰درصد
  • محافظت از سطح لنز و حفظ رطوبت
  • سازگار با لنزهای هایدروژل سیلیکون
  • این محلول با فرمول شگفت انگیز خود، به طور موثری، لنزها را تمیز و ضدعفونی می کند.
  • این محلول شرایط مطلوبی را برای لنزهای تماسی فراهم آورده و باعث مرطوب ماندن آن در طولانی مدت می گردد.

در تحقیقات آزمایشگاهی، مقدار رهاسازی مواد مرطوب کننده لنزهای تماسی مورد اندازه گیری قرار گرفت. لنزها یک شب در یک تمیز کننده اعم از سیبا وژن، رنیو چند منظوره، اپتی فیری و… قرار گرفت. لنزها از پیش با یکی از محلول های تمیز کننده چند منظوره و سپس با محلول نمکی، فسفات در مدت ۱۴ ساعت شستشو داده شدند. در مدت زمان تعیین شده، لنزها آبکشی شدند و در این آزمایش، محلول نمکی به عنوان گروه کنترل به شمار آمد و تحمل سطح محلول های چند منظوره مورد مقایسه با آن قرار گرفتند.

در نهایت، چشمان شما هم برای خودتان و هم برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است، پس مارک های دیگر را آزمایش نکنید، زیرا ممکن است لنزتان با محلول های مختلف سازگار نباشد و همه محلول ها برای همه لنزها بی خطر نباشد. همیشه از یک مارک برای تمیز کردن، ضدعفونی کردن و ذخیره لنزهای خود استفاده کنید و به طور منظم از متخصص مراقبت چشم خود بازدید کنید. اگر در مورد مراقبت از لنز سوال دارید، حتما با متخصص مراقبت از چشم خود مشورت کنید.

administrator

مقالات مرتبط

1 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *