محلول لنز تماسی Universale

محلول لنز تماسی Universale

محلول لنز تماسی Universale

شرکت سازنده

شالکون تولید کننده پیشرو در لنزها و محلول لنز تماسی در کشور ایتالیا است. این کمپانی در سال ۱۹۷۷ تأسیس شده است و در سراسر ایتالیا و ۳۲ کشور در سراسر جهان وجود دارد. Schalcon در روحیه واقعی برتری تولید ایتالیا در زمینه فناوری، نوآوری، طراحی، راحتی و ایمنی سرمایه گذاری می کند.

کمپانی Schalcon به دو بخش تخصصی سازمان یافته است:

لنزهای تماسی و محلول مراقبت از لنزهای تماسی.

Schalcon طیف گسترده ای از محصولات را برای مراقبت از چشم تضمین می کند. این پیشنهاد از لنزهای تماسی نرم روزانه، دو هفته ای و ماهانه، RGP و لنزهای رنگی، که بینایی کامل را تضمین می کند، گرفته تا محلول هایی برای مراقبت از لنزها و اشک مصنوعی برجسته برای برقراری مجدد تعادل متابولیک صحیح در چشم. شالکون یک رهبر در خدمات شخصی برند خود می باشد و به مشتریان خود این امکان را می دهد تا خط محصولات خود را تولید کنند و یک ابزار تمایز اضافی ارائه دهند.

شالكون همواره تأكید زیادی بر كیفیت و نیاز داخلی برای انسجام، شفافیت و مسئولیت اجتماعی داشته است. Schalcon مطابق با یک قانون اخلاقی عمل می کند و همه اشکال غیرقانونی بودن، محدودیت رقابت و فساد را رد می کند.

چهل سال است که شالكون به عنوان یک شركت ايتاليايي در تلاش است، به مردم كمك كند تا بهترین را ببينند.

محلول شستشوی لنز تماسی یونیورسال

محلول چند منظوره Universale اثر ضد عفونی کننده عالی را ارائه می دهد.

محلول لنز تماسی Universale

ترکیبات

محلول استریل ایزوتونیک استریلی که حاوی هیالورونان، سولفوباتین، پلوکسامین، اسید بوریک، سدیم بورات، دی سدیم و کلرید سدیم است و با یک سیستم ضد عفونی کننده دوگانه (پلی آمینوپروپیل بزرگوآانید ۱۳% و پلی اکاترنیوم ۱۰۰% نگهداری می شود.

اقدامات

محلول چند منظوره یونیورسال هنگامی که روزانه استفاده می شود، پروتئین را حل می کند و باعث از بین بردن تجمع باکتری ها، آلودگی و رسوبات از لنزهای تماسی نرم می شود. محلول چند منظوره Universale به جلوگیری از تشکیل رسوبات تحریک کننده بر روی لنز کمک می کند. این محلول میکروارگانیسم های مضر را بر روی لنز از بین می برد. در حالی که لنزهای شما در حال خیس شدن هستند، این فرمول لنزها را در یک زیرسازی غنی از رطوبت قرار می دهد تا لنزها در طول روز راحت بمانند. محلول چند منظوره Universale همچنین می تواند برای شستشوی لنزها استفاده شود.

موارد استفاده

محلول چند منظوره Universale برای استفاده در تهویه روزانه، تمیز کردن، از بین بردن رسوبات پروتئین، شستشو، ضد عفونی کننده شیمیایی و نگهداری از لنزهای تماسی نرم، از جمله لنزهای تماسی هایدروژل سیلیکون، طبق توصیه پزشک مراقبت از چشم به شما پیشنهاد شده است.

موارد منع مصرف

اگر به هر ماده ای در این محصول حساسیت دارید، از مصرف آن خودداری کنید.

چگونه عرضه می شود؟

محلول چند منظوره یونیورسال برای خرید در بطری های ۵۰، ۱۵۰، ۴۰۰ میلی لیتری موجود است و در بازار عرضه می شود.

قابل ذکر است محلول لنز تماسی یونیورسال دارای رطوبت رسانی و روان سازی سطح لنز بالایی است و همچنین تکنولوژی پیشرفته در پاک سازی لنزهای تماسی را دارا می باشد. این محلول مورد تایید وزارت بهداشت آمریکا می باشد.

محلول چند منظوره یونیورسال، باعث می شود لنزها بسیار روان شوند، تقریباً فراموش خواهید کرد که آنها در چشمتان قرار دارند. بر خلاف محلول های لنز تماسی دیگر، Universale حاوی HA، است که به عنوان یک ماده مرطوب کننده به طور طبیعی در چشم ها یافت می شود.

نحوه مصرف محلول Universale

۱- قبل از دست زدن به وسایل تمیز کننده لنز تماسی، دست هایتان را کاملا بشویید.

۲- لنزهای تماسی را در داخل محفظه لنز بگذارید.

۳- جالنزی را از محلول تازه پر کنید.

۴- اجازه دهید لنزها به مدت ۴ ساعت درون محلول نگهداری شوند تا به خوبی ضدعفونی شوند.

۵- قبل از گذاشتن لنزها در چشم، جالنزی را تکان دهید و لنزها را با محلول بشویید.

۶- در دمای ۵ تا ۳۰ درجه سانتیگراد و دور از گرما و دسترس کودکان نگهداری کنید.

۷- از تاریخ انقضا و یا ۹۰ روز پس از اولین باز کردن درب محلول از مصرف آن خودداری کنید.

۸- از خوردن محلول خودداری کنید و درب آن را محکم ببندید.

administrator

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *