محلول لنز تماسی ZEISS

محلول لنز تماسی ZEISS

محلول لنز تماسی ZEISS

شرکت ZEISS در سال ۱۸۴۶ در Jena، در اوبركوچن آلمان راه اندازی شد. بنیاد کارل زایس، یکی از بزرگترین بنیادهای آلمان که متعهد به ارتقاء علم است، تنها مالک شرکت هلدینگ، Carl Zeiss AG است. زایس یک شرکت بین المللی پیشرو در زمینه فناوری است که در زمینه های نوری و نوری الکترونیک فعالیت می کند. در سال مالی قبلی، گروه زایس در چهار بخش خود، درآمد سالانه بالغ بر بیش از ۵٫۸ میلیارد یورو در چهار بخش کیفیت و تحقیقات صنعتی، فناوری پزشکی، بازارهای مصرفی و فناوری تولید نیمه هادی ایجاد کرده است.

ZEISS برای مشتریان خود، راه حل های بسیار ابتکاری ای را برای اندازه گیری های صنعتی و تضمین کیفیت، راه حل های میکروسکوپی برای تحقیقات علوم زندگی و مواد و راه حل های فناوری پزشکی برای تشخیص و درمان در چشم پزشکی و میکروسکوپی ایجاد، تولید و توزیع می کند. نام زایس همچنین مترادف با نوری های برتر لیتوگرافی در جهان است که توسط صنعت تراشه برای ساخت اجزای نیمه هادی استفاده می شود.

ZEISS با داشتن یک نمونه کار با زمینه های رشد آینده مانند دیجیتال سازی، مراقبت های بهداشتی و تولید هوشمند و یک برند قدرتمند، آینده را بسیار فراتر از صنایع اپتیکال و نوری شکل می دهد. سرمایه گذاری های قابل توجه و پایدار شرکت در زمینه تحقیق و توسعه، پایه و اساس موفقیت و گسترش مداوم فناوری ZEISS و رهبری بازار می باشد
.
ZEISS با حدود ۳۰،۰۰۰ کارمند، تقریباً در ۵۰ کشور جهان با حدود ۶۰ شرکت فروش و خدمات خاص خود، بیش از ۳۰ سایت تولید و حدود ۲۵ سایت توسعه فعالیت جهانی دارد.

محلول لنزهای تماسی Zeiss

میکروب و آلودگی ها دلیل اصلی خراب شدن لنز تماسی و ایجاد صدمات چشمی بسیار مثل سوزش و خارش است که محلول Zeiss با فرمولاسیون قوی و پیشرفته، این میکروب ها را از بین می برد وباعث جلوگیری از ورود آنها به لنز می شود. این محلول را جراحان و متخصصان چشم برای ضدعفونی کردن لنز توصیه میکنند.
همه درصدد پیشرفت یک محصول مراقبت جهانی برای همه لنزهای تماسی نرم هستند. رسوبات پروتئینی با عملکرد طولانی و میکروارگانیسم های مضر را پاکسازی، آبکشی، ضد عفونی کننده و مرطوب می کند و در حین نگهداری محافظت می کند. محلول Zeiss All In One Advance در یک

پیشرفت، محلول جدید با ترکیبات فعال برای از بین بردن پروتئین و سایر پوشش های آلی بسیار موثر می باشد.
محلول لنز تماسی زایس حاوی مواد ActiPro® است که پروتئین ها و چربی های موجود و لکه دار را که روی سطح لنزها قرار گرفته اند از بین می برد و در نتیجه راحتی را افزایش می دهد. در طول شب، خواص آبگریز عدسی مواد تمیز کننده باعث می شود که مولکول های آب راحت تر و دائمی روی سطح لنزها قرار گیرند. در نتیجه، رسوبات مضر با شستشو می توانند به مراتب مؤثر واقع شوند.

نحوه صحیح مصرف محلول زایس

۱- دو طرف لنز را به مدت تقریبا ۱۵ ثانیه با ۳ تا ۵ قطره با محلول زایس بشویید

۲- لنز را توسط محلول آب کشی کنید

۳- محفظه لنز را از محلول پر کنید و لنزها را ۶ ساعت در آن قرار دهید

۴- قبل از گذاشتن لنز در چشم حتما مجددا لنز را با محلول آبکشی کنید

بسته بندی موجود:

– بطری ۱۰۰ میلی لیتری
– بطری ۳۶۰ میلی لیتری

اسپری به همراه پارچه مخصوص عینک زایس

محلول های تمیزکننده ZEISS به آرامی خاک، گرد و غبار را از عدسی عینک خود جدا کرده و از آن جلوگیری می کند. به این ترتیب عدسی عینک شما برای مدت طولانی تمیز تر باقی می ماند و از پوشش آلودگی بر روی عدسی محافظت می کند و بینایی بی عیب را تضمین می کند همچنین طول عمر عینک شما را افزایش می دهد.

در زمان هایی که وقت ندارید که عینک خود را تمیز کنید یا موقعیت مناسبی ندارید می توانید از دستمال مرطوب های زایس که مخصوص عینک است، استفاده کنید. اسپری های Zeiss به همراه دستمال پاک کننده که از جنس میکروفیبر است، شما را قادر می سازد تا بدون خراش، عدسی ها را به طور کامل تمیز کنید.

محلول لنز تماسی ZEISS

ترکیب عالی برای تمیز کردن عدسی های شما به آرامی اما کاملاً مناسب:

پارچه میکرو فیبر ZEISS در ترکیب با اسپری تمیزکننده عینک ZEISS به اندازه آب که دارای مواد PH است، موثر و کارآمد است.

استفاده انعطاف پذیر حتی برای تلفن هوشمند، لپ تاپ یا رایانه شما

در اینجا یک استعداد همه جانبه وجود دارد:

پارچه های تمیز کننده زایس برای صفحه نمایش های الکترونیکی دارای یک فرمول غیر ساینده هستند که برخلاف بسیاری از پارچه های تمیزکننده استاندارد، برای سایر سطوح نوری نیز بهینه است. نمایشگرهای هوشمند، تبلت و لپ تاپ را می توانید با این پارچه تمیز کنید. این فرمول عاری از الکل دارای خاصیت ضد استاتیک بوده و درخشندگی بدون رگه را تضمین می کند.

administrator

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *