مواد فسفوریل کولین لنزهای رنگی چیست؟

مواد فسفوریل کولین لنزهای رنگی چیست؟

مواد فسفوریل کولین لنزهای رنگی چیست؟

مواد فسفوریل کولین (PC) به طور فزاینده ای در صنعت لنزهای تماسی رواج دارد. این ماده، سازگار با زیست محیط است که معمولاً در ایمپلنت های پزشکی و پروتز مورد استفاده قرار می گیرد.

پوشش PC در لنزهای تماسی باعث کاهش تبخیر آب از سطح چشم شما می شود. باعث می شود چشمان شما برای مدت طولانی هیدراته شود و به چشم شما راحتی می بخشد. اگر لنزهای تماسی دیگر شما باعث تحریک چشم شما می شوند، که به طور عادی ناشی از ساخت پروتئین و لیپیدها هستند، باید سعی کنید از لنزهای تماسی که دارای ویژگی فسفریل کولین (PC) هستند، استفاده کنید. زیست سازگاری آن، خطر ابتلا به سوزش را به شدت کاهش می دهد.

لنزهای تماسی که حاوی ماده فسفوریل کولین (PC) هستند، بهتر از لنزهای تماسی معمولی هایدروژل، باعث کاهش خشکی چشم می شوند.

چرا لنزهای تماسی از مواد فسفوریل کولین استفاده می کنید؟

زیرا مواد فسفوریل کولین (PC) با لنزهای تماسی زیست سازگار هستند. اینها از زیست سازگاری بالایی برخوردار هستند و می توانید از آنها برای تجهیزات پزشکی و اشک مصنوعی استفاده کنید. جذب رطوبت آنها بسیار عالی است و صاف بودن روی سطح لنز باعث تحریک محرک می شود. از آنجا که پروتئین را سرکوب می کند، این ماده به شما کمک می کند تا بینایی واضحی داشته باشید.

مواد فسفوریل کولین لنزهای رنگی چیست؟

چرا لنزهای تماسی شما تا آخر روز احساس راحتی در چشمان شما ندارند؟

یکی از اصلی ترین دلایلی که هنگام استفاده از لنزهای تماسی، چشم شما احساس ناراحتی می کند، این است که چشم شما سعی می کند از اشیاء خارجی در خود امتناع کند. آنها سعی می کنند تا پروتئین، لیپیدها و سلول های دیگر از مایعات اطراف را پوشش دهند. با این حال، شما می توانید از این واکنش که باعث ایجاد ناراحتی می شود جلوگیری کنید.
اگر از لنزهای تماسی ساخته شده از مواد فسفوریل کولین (PC) استفاده کنید، چشم شما سعی در مبارزه با آن نخواهد کرد زیرا آن را به عنوان یک جسم خارجی در نظر نمی گیرید.

ما در مورد لنزهای تماسی رنگی صحبت می کنیم.

ماده فسفوریل کولین (PC) که در لنزهای رنگی استفاده می شود، ماده ای است که لنزهای رنگی برای مدت طولانی احساس راحتی و رطوبت کنند. از آنجا که لنزها در برابر کم آبی نیز بسیار مقاوم هستند، بنابراین اگر از خشکی چشم رنج می برید برای شما این نوع لنزها مناسب است.

اثرات پوشش های فسفوریل کولین چیست؟

پوشش های فسفوریل کولین می توانند رفتارهای زیر را کاهش دهند و بنابراین زیست سازگاری را بهبود می بخشد:

کاهش رسوب و فعال سازی پروتئین

فعال شدن خون و تشکیل ترومبوس

چسبندگی باکتریایی و رسوب بیوفیلم

واکنش التهابی

تشکیل کپسول فیبر

انتخاب لنزهای تماسی رنگی با رنگ های متنوع

مواد فسفوریل کولین لنزهای رنگی چیست؟

 

مواد فسفوریل کولین لنزهای رنگی چیست؟

اگر به دنبال داشتن لنزهای رنگی ایده آل برای تجربه لنزهای تماسی راحت هستید، لنزهای تماسی رنگی، انتخاب نهایی است. نه تنها انتخاب رنگ متنوع و زیبایی از جمله خاکستری و قهوه ای را فراهم می کند بلکه می توانید از داشتن چشم راحت و مرطوب نیز اطمینان حاصل کنید.

administrator

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *