کمپانی اکسل

کمپانی اکسل

کمپانی اکسل

کمپانی اکسل در سال ۱۹۳۷ میلادی در کشور دیترویت آغاز به فعالیت نمود و زمانی که مفهوم شیشه های دو جداره را متوجه شد ، به سرعت از نرخ تولید اولیه خود ۶ جفت در روز ، تولید نمود و پس از انتقال تولید به کالیفرنیا ، در سال ۱۹۴۵ ، به سرعت مشخص شد که این شرکت برای رشد بیشتر ، نیاز به یک محیط با ثبات تری دارد. در سال ۱۹۴۶ المر و وینسنت تصمیم به بازگشت به مینه سوتای مرکزی گرفتند و آنها سواک راپیدس را به عنوان محل فعالیت جدید شرکت نوری اکسل پایگذاری کردند.

اولین سایت اشغال شده توسط اکسل اپتیکال در زیر زمین سالن سینما سواک راپیدس ، در مرکز شهر سواک راپیدس راه اندازی شد و در سال ۱۹۵۷ ، آتش سوزی آن ساختمان را ویران نمود. در این زمان بود که ۵,۰۰۰ فوت مربع اولیه ، کارخانه ذوب شده فعلی پایگذاری شد و از آن زمان ۴ شرکت دیگر اضافه شدند تا کارخانه را به تقریبا ۴۰,۰۰۰ فوت مربع فضا اختصاص دهند تا به تولید لنزهای ذوب شده ، ساخت قالب لنزهای پلاستیکی ، انبار مرکزی و دفاتر شرکت بیفزایند.

لنز های تماسی اکسل

در سال ۱۹۷۷ کمپانی اکسل ، حدود ۲۵۰,۰۰۰ جفت لنزهای نیمه تمام در دفتر واقع در MN , سواک راپیدس سهام گرفت و بیش از ۴۰,۰۰۰ اندازه ، استایل و رنگ لنز به طور جداگانه جهت حمل و نقل فوری به مشتریان ، ساخته شده از شیشه ، پلاستیک ، تریویکس و پلاستیک با کیفیت بالا در انبار ذخیره شد.

شرکت نوری X-CEL در شهر سواک راپیدس واقع در مینسوتا ساخته شده و تنها تولید کننده لنزهای شیشه ای و لنزهای شیشه ای قطبی در آمریکا می باشد که بسیاری از رنگ های ثابت و عینکهای فیلتر را ارائه می دهد اکثر این نوع لنزها را نمی توان از هیچ تامین کننده لنز دیگر در جهان تهیه نمود.

اکسل در این مکان لنزهایی را از انواع مواد لنزهای زرین شامل زرین سخت  CR-39 ، مواد شاخص میانی و جدیدترین ماده trivex تولید و کلیه این لنزهای واضح و Transitions® موجود می باشد. با اغلب این مواد ، اکسل می تواند لنزهایی را برای پر کردن بینایی کم و سایر دیدهای سخت یا ویژه RX از جمله مواردی که برای فعالیت های شغلی و ورزشی استفاده می گردد تولید کند.

administrator

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *