۳ مدل عینک آفتابی برای زمستان

۳ مدل عینک آفتابی برای زمستان

۳ مدل عینک آفتابی برای زمستان

از همه ما انتظار می رود که در طول تابستان عینک آفتابی استفاده کنیم، اما آیا می دانید باید در زمستان هم از عینک استفاده کرد؟ اشلی بزامات، بنیانگذار دام وترو گفت: اشعه های مضر UVA و UVB هنوز در زمستان وجود دارند. بنابراین عینک باید در طول سال استفاده شوند، تا چشم ما را از آن پرتوهای غیر قابل کشف محافظت کنند. در زیر محبوب ترین عینک های مردانه را معرفی می کنیم.

عینک مدل Wayfarers

این عینک ها دارای قاب های چوبی بسیار محبوب هستند. به این ترتیب به راحتی می توانید لباس های خود را هم با عینک های خود و هم با فصل فعلی هماهنگ کنید. این قاب های راه راه برای زمستان ایده آل هستند، زیرا به شما کمک می کنند تا ظاهر خاصی پیدا کنید و بسیار شیک به نظر برسید.

3 مدل عینک آفتابی برای زمستان

عینک مدل Round

عینک های گرد طرح دار یک ضرورت مطلق برای هر مرد در این فصل است. به خصوص قاب هایی که از استات ساخته می شوند زیرا به طور قابل توجهی محکم تر هستند. فریم های طرح دار (مخصوصاً قاب های گرد) باعث می شوند بدون اینکه ظاهر آن را بیش از حد نمایشی یا قابل توجه جلوه دهند، ظاهر فوق العاده ای با پوشش شما ایجاد کند. مانند قاب های بافت بالا، فریم های طرح دار جذابیت بیشتری به ظاهر شما می بخشد.

3 مدل عینک آفتابی برای زمستان

عینک مدل Aviators

در این زمستان، این مدل عینک در میان همه عینک های آفتابی دیگر به طرز چشمگیری ایستاده است. این عینک ها برای افرادی که از اسنوبورد و اسکی استقبال می کنند ایده آل است. عدسی های این عینک همچنین از هرگونه اشعه ای جلوگیری می کند و عدسی های قطبی آن با پوشش های ضد انعکاس مانع از بروز هرگونه تصادف در اسکی یا اسنوبورد می شوند.

3 مدل عینک آفتابی برای زمستان

در نهایت، سعی کنید به این گمان نباشید که عینک ها فقط در تابستان استفاده می شوند، زیرا این اصلاً صحیح نیست. چشمان شما در طول زمستان به همان میزان محافظت نیاز دارد که در طول روزهای گرمتر انجام می شود. عینک هایی با بافت های بالا مورد ایده آل برای حفظ روند و امنیت در زمستان است.

administrator

مقالات مرتبط

1 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *