دیالنز چگونه شکل گرفت؟

من امید کوشکباغی در سال 93 به عنوان کارشناس فروش در یکی از شرکت های معتبر فروش تجهیزات پزشکی و اپتیکی آغاز به فعالیت نمودم. بعد از گذشت دوسال فعالیت در بخش مشاوره و فروش متوجه یک خلا در امر راهنمایی و فروش به مصرف کنندگان لنزهای تماسی شدم، که مشتریان در زمان خرید با سردرگمی و عدم مشاوره مناسب در انتخاب درست لنز روبرو میشدند، به همین جهت مهمترین تصمیم کاری خود را گرفتم و در سال 96 با همراهی جمعی از دوستان متخصص خود در این زمینه شروع به فعالیت نمودم، تا بتوانم باور های ذهنی خود در جهت ارائه بهترین خدمات برای مصرف کنندگان لنزهای تماسی را ارائه دهم.

جایگاه دیالنز

دیالنز حال با داشتن تیم مشاوره تخصصی و دارا بودن بیش از 400 نوع لنز طبی و رنگی و لوازم جانبی لنز، آماده است تا بهترین خدمات و فروش و مشاوره صحیح در انتخاب لنز را به شما عزیزان، ارائه دهد.

چرا نام دیالنز؟

دیالنز در واقع ترکیبی از دو کلمه دیامتر و لنز است که دیامتر در زبان انگلیسی به معنای قطر میباشد که در طراحی و انتخاب لنز نقش بسیار مهمی دارد و کلمه لنز که خودش به تنهایی معنی واحد و مستقلی دارد.
اما دلیل نامگذاری مجموعه به نام دیالنز این است که برآن شدیم تا یک کلمه مرتبط و تخصصی در زمینه کاری خودمان انتخاب کنیم .

هدف دیالنز :

فروشگاه دیالنز با در اختیار قراردادن اطلاعات دقیق محصول مورد نظر خریدار که توسط شرکت تولید کننده ارائه شده، همچنین اطلاعات چندین مرجع متخصص تولید کننده تجهیزات اپتیکی به خصوص لنز و نیز با استفاده از تجربیات به اشتراک گذاشته شده کاربران در سطح دنیا و دارا بودن تیم مشاوره تخصصی اعم از اپتومتریست و دانشجویان رشته بینایی سنجی این امکان را به مشتری می‌دهد تا با فراق خاطر، محصول مورد علاقه چندین ساله خود و یا محصولات جدیدی که تا به حال تجربه استفاده از آن را نداشته را خریداری کند.
تنها هدف ما در دیالنز چشاندن طعم دلچسب خرید لنز چشمی مطمئن به ساده ترین روش به هموطنان ایرانیمان است. شما هم اگر به لنز رنگی یا طبی برای چشمان عزیزتان نیاز دارید، میتوانید به ما دلگرم باشید.

تیم دیالنز

کارشناس بینایی سنجی
فاطمه ارجمندی

کارشناس امور مشاوره و فروش

کارشناسی بینایی سنجی

امید کوشکباغی-مدیر مجموعه دیالنز-لنز طبی و لنز رنگی
امید کوشکباغی

مدیریت مجموعه دیالنز

کارشناس مدیریت بازرگانی

کارشناس تولید محتوا-لنز طبی و لنز رنگی
سارا نصری

کارشناس تولید محتوا

لیسانس مهندسی پزشکی

وحید کوشکباغی-لیسانس گرافیک-لنز طبی و لنز رنگی
وحید کوشکباغی

طراحی و بسته بندی محصولات

لیسانس گرافیک

  • تماس با دیالنز

    021-77615699
    info[AT]dialenz[DOT]com
    تهران خیابان انقلاب ، خیابان بهار ، مجتمع تجاری بهار ، طبقه دوم تجاری واحد۳۶۱