مجله الکترونیکی دیالنز 02 اسفند ماه 1399 27

حقایقی جالب در مورد چشم قهوه ای ها

افرادی که چشمان قهوه ای دارند ، خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی دارند که کمتر کسی از آن ها با خبرند . در این مقاله خصوصیات ، ویژگی ها و راز و رمزهای افراد چشم قهوه ای را برایتان می گوییم ، پس با ما همراه باشید .

- چشم قهوه ای ها قدرت منحصر به فردی در جلب اعتماد دیگران دارند . این افراد به مخاطبان خود احساس اطمینان و اعتماد به نفس منتقل می کنند ، به همین دلیل به راحتی می توانند آن ها را قانع کنند و از طرفی دیگران به راحتی به آن ها اطمینان می کنند و حتی بزرگ ترین رازهایشان را با آن ها درمیان می گذارند .

- چشم قهوه ای ها روحیه ای سرشار از انرژی دارند که باعث می شود بیشتر از زندگی شان لذت ببرند . روانشناسان بر این باورند که این افراد در هنگام بروز مشکل در زندگی یا ابتلا به بیماری ، به بهترین شکل با آن روبرو می شوند.

- چشم قهوه ای ها افراد احساسی هستند و به شدت اهل همدردی با دیگرانند، به راحتی گریه می کنند و اشک می ریزند !

- آن ها دوست ، خانواده ، شریک زندگی و نزدیکانشان را به شدت دوست دارند و بهشون عشق می ورزند و همواره حس انسان دوستانه ای را درون خودشان دارند .

- این افراد جذاب ، دایره ای بزرگ و گسترده از دوستانشان دارند و تقریبا نسبت به افراد دیگر ، دوستان بیشتری دارند و افراد بیشتری خواهان دوستی با آن ها هستند .

- افراد چشم قهوه ای باید مراقب باشند تا از احساسات بشر دوستانه آن ها سو استفاده نشود .

- افراد با رنگ چشم قهوه ای ،  بسیار مهربان و با محبت اند ؛ هرچه تناژ قهوه ای چشم آن ها تیره تر باشد ، دل صاحبش مهربان تر و لطیف تر است !

- این افراد بسیار ریلکس هستند و به آسانی می توانند به خواسته هایشان برسند . چشم قهوه ای ها در واقع یک بمب آرامش هستندو میشه گفت : " جزء آدم هایی هستند که خیلی به ندرت عصبانی می شوند ."

- چشم قهوه ای ها به خودشان مطمئن اند ، مصمم اند و اگر لازم باشد نترس هم هستند ؛ آن ها شوخ و اجتماعی اند و به راحتی با افراد غریبه کنار می آیند .

- کسانی که چشمان قهوه ای دارند ، بسیار عاشق ، شیفته و رمانتیک هستند . رویاپردازی کرده و ترجیح می دهند در دنیای خیالی باشند نه در دنیای واقعی !

- افرادی که چشم های قهوه ای دارند ، با شور و شوق عشق می ورزند ، اما این احساسات عاشقانه آن ها خیلی طول نمی کشد ! آن ها از شریک زندگی خود نا امید نمی شوند ، فقط یک دفعه بدون دلیل سرد می شوند .

- کسانی که چشمان قهوه ای دارند ، ممکن است تمایل به ناسازگاری و تحریک پذیری داشته باشند و گاهی هم می توانند کاملا پرخاشگر و تهاجمی شوند .

- کسانی که چشمانی قهوه ای دارند ، اغلب اهداف بزرگی دارند . آن ها قدرتمند آفریده شده اند و دوست دارند در معرض توجه باشند .

-  این افراد دوست دارند موفق باشند و دیگران مدام موفقیت های آن ها را تایید کنند.

​در اینجا می تونید چند تا لنز قهوه ای زیبا ، از برندهای معتبر و پرفروش رو ببینید :

لنز طبی رنگی فصلی آنستازیا (قهوه ای دور محو)

لنز طبی رنگی سالانه دهب (شکلاتی دوردار)

لنز طبی رنگی سالانه جمستون(قهوه ای دور خط محو)

لنز طبی رنگی فصلی فنتسی(قهوه ای عسلی)

لنز طبی رنگی سالانه لورنس(قهوه ای دور محو)

 

# برچسب ها :

تازه ترین مطالب

- حقایقی جالب در مورد چشم قهوه ای ها

افرادی که چشمان قهوه ای دارند ، خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی دارند که کمتر کسی از آن ها با خبرند . در این مقاله خصوصیات ، ویژگی ها و راز و رمزهای...ادامه مطلب

- لنزهای داخل چشمی(لنزهای ایمپلنت)

این لنزها در واقع لنزهای قابل کاشت می باشند که با عمل جراحی در داخل چشم کار گذاشته می شوند. در افرادی که نمره چشم آنها بیشتر از 12- دیوپتر (نزدیک بینی...ادامه مطلب

- استفاده سلبریتی ها از لنزهای رنگی

امروزه استفاده از لنزها، بخصوص لنزهای رنگی (این لنزها هم بصورت شماره دار و هم بی شماره موجود می باشند) در میان مردم طرفداران زیادی دارد. 95 درصد مخاطب...ادامه مطلب

- علل تاری دید و تحریک چشم

تاری دید و چشم تحریک شده دو مورد رایج است که پزشکان چشم می شنوند. از آنجا که ممکن است چشمان تحریک شده خشک باشد، سوزش چشم و تاری دید اغلب به صورت دستی ...ادامه مطلب

- لنزهای تماسی رنگی Desio

شرکت سازنده Qualimed تولید کننده لنزهای رنگی ایتالیایی است. Qualimed با داشتن تجربه طولانی در صنعت پزشکی بین المللی، طیف گسترده ای از لنزهای تماسی ...ادامه مطلب