سارا نصری 13 فروردین ماه 1399 204

لنزهای تماسی با سایش طولانی

لنزهای تماسی برای افرادی که نیاز به تصحیح بینایی دارند، گزینه ای رایج است. آنها نه تنها اطمینان حاصل می کنند که شما به وضوح می بینید، بلکه آنها روی ظاهر شما یا شیوه زندگی شما همانطور که عینک های چشم انجام می دهند، تأثیر نمی گذارد.

اما برای بسیاری از افراد، لنزهایی که نیاز به مراقبت مداوم دارند مانند، تمیز کردن، خیساندن و ضد عفونی کردن، می تواند زمان زیادی را ببرد. بعلاوه، ما باید هر روز بدون اینکه بخواهیم با نگهداری لنزها نیز مقابله کنیم.

به همین دلیل لنزهای تماسی با سایش طولانی، گزینه مورد علاقه برای هر کسی است که به دید خود نیاز به کمک دارد. این لنزهای تماسی همچنین به عنوان لنزهای سایش طولانی شناخته می شوند.

فواید لنزهای تماسی با سایش طولانی

یکی از مهمترین مزایای لنزهای تماسی با سایش طولانی، راحتی آنها است. به سادگی آنها را در ابتدای ماه قرار می دهید و تا ۳۰ روز بعد آنها را با لنزهای جدید دیگر جایگزین می کنید. در ضمن، شما به هیچ دلیل نیاز به نگرانی در مورد تمیز کردن، ضد عفونی کردن یا دور انداختن لنزهای خود ندارید و می توانید مطمئن باشید که چشمان شما کاملاً واضح و سالم خواهد بود.

لنزهای تماسی با سایش مداوم نیز بسیار راحت هستند. آنها معمولاً از یک ماده نرم به نام هایدروژل سیلیکون ساخته شده اند که با شکل چشم شما مطابقت دارد و رطوبت بالایی را حفظ می کند و اکسیژن بسیار بالایی را به چشم منتقل می کند، بنابراین هرگز لازم نیست نگران چشمان قرمز و خشک باشید.

ماده هایدروژل سیلیکون همچنین یک ماده نفوذ پذیر در گاز است. این بدان معنی است که اکسیژن می تواند از طریق لنزها به سمت چشم شما حرکت کند، که این برای سلامتی چشم مهم است.

از آنجا که نیازی به نگرانی در مورد محلول های لنزهای تماسی مختلف تمیزکننده یا پاکسازی رسوبات انباشته شده در لنزهای تماسی نیست، لنزهای سایش مداوم، اغلب برای افرادی که از حساسیت یا از چشم حساس رنج می برند، انتخاب بهتری هستند.

چه نوع لنزهای سایش مداوم در دسترس است؟

با بهبود و پیشرفت های مداوم لنزهای تماسی، این لنزها اکنون در طیف وسیعی از انواع لنزها موجود می باشند که در دسترس هر کسی قرار دارد، از این روش درمانی ساده و بدون نگهداری لذت ببرید.

امروزه می توان از لنزهای سایش مداوم برای اصلاح نزدیک بینی یا دور بینی استفاده کرد. لنزهای تخصصی نیز برای شرایطی که درمان آن کمی دشوارتر است، مانند آستیگماتیسم و پیرچشمی در دسترس هستند. نمونه های بارز لنزهای تماسی Purevision 2 یا Airoptix Night & Day.

خرید لنزهای سایش طولانی

اگر علاقه دارید که از لنزهای تماسی با سایش طولانی استفاده کنید، ابتدا باید در مورد وضعیت خود با متخصص مراقبت از چشم صحبت کنید. آنها وضعیت شما را ارزیابی می کنند و به شما کمک می کنند تصمیم بگیرید که آیا آنها گزینه مناسبی برای سبک زندگی و نیازهای بینایی شما هستند یا خیر. لنزهای سایش مداوم، به دلیل اینکه آنها ۲۴ ساعت شبانه روز در چشم شما قرار دارد، نیاز به تعبیه دقیق توسط پزشک بین المللی برای اطمینان از لنزهای مناسب برای چشم شما دارند.

همچنین باید به یاد داشته باشید که به طور روزمره چشم خود را چک کنید تا مطمئن شوید نیازهای شما تغییر نمی کند.

در نهایت، هنگامی که آماده خرید لنزهای تماسی با سایش طولانی هستید، تیم دیالنز حتماً آنچه را که شما به دنبال آن هستید، انجام خواهد داد. ما سالهاست که لنزهای اصلاحی را ارائه می دهیم و بسیار تلاش می کنیم تا مشتری و محصولاتی عالی از تولید کنندگان محترم ارائه دهیم.

# برچسب ها :

تازه ترین مطالب

- چگونه در چشم قطره بریزیم ؟

طریقه مصرف قطره های چشمی هم مانند تمام داروها هم مهم است و هم بی توجهی در شیوه مصرف، می تواند عواقب ناخوشایند و گاه غیر قابل جبرانی داشته باشد. پس لاز...ادامه مطلب

- چگونه در دوران کرونا با خیال راحت لنز چشم بزاریم؟!

همه ما در دوره کرونا به جهت جلوگیری از انتقال ویروس و آلوده شدن مجبور به استفاده از ماسک شده ایم، افرادی که از عینک استفاده میکنند نیز ازین قاعده مستث...ادامه مطلب

- اختلال های چشمی که ممکنست خطرناک باشد!

اختلال چشم عموما نشانه ای از بیماری های خطرناک دیگر است. در این مقاله با ۱۰ اختلال چشم آشنا خواهید شد که هر یک بر بیماری خطرناکی دلالت دارد. شاید ا...ادامه مطلب

- خشکی چشم ، علل و درمان آن

خشکی چشم چیست؟ خشکی چشم یکی از شایع ترین علت های مراجعه افراد به درمانگاه چشم پزشکی است . این بیماری ناشی از تغییر در کیفیت و یا کمیت اشک چشم م...ادامه مطلب

- چگونه بینایی چشم را به طور طبیعی تقویت کنیم؟

چشم حساس ترین عضو بدن است و در عین حساسیت زیاد در معرض تهدیدات محیطی فراوانی است . این در حالی است که بیش از 70 درصد اطلاعات زندگی ما از طریق چشم دریا...ادامه مطلب