سارا نصری 17 آذر ماه 1398 220

لنزهای تماسی رنگی Freshtone

لنزهای تماسی رنگی فرشتن، ساخت کشور کره جنوبی است و یکی از برندهای خوب، بین لنزهای تماسی رنگی که می توانند تا حدودی انتظارات شما را فراهم کنند. این لنزهای تماسی از لحاظ کیفیت، قیمت و تنوع رنگ، مناسب هستند و دارای رنگ های خاص و متنوع می باشند. این لنزها دارای ویژگی هایی هستند که می تواند شما را به خود جذب کنند و به وسیله این ویژگی ها می توانید انتخاب راحت تری در انتخاب لنزهای رنگی خود و رنگ های برند Freshtone داشته باشید.

ویژگی لنزهای تماسی رنگی فرشتن

لنزهای تماسی فرشتن، طراحی نازک و آسفریک دارند و این باعث می شود که در هنگام گذاشتن و برداشتن لنز راحت تر باشید. لنزهای تماسی Freshtone دارای پوشش دهی بالایی هستند به گونه ای که می توانند رنگ طبیعی چشم را به خوبی بپوشانند و ظاهری کاملا طبیعی به شما ببخشند. این لنزها از ۳۸% محتوای آب برخوردارند و با داشتن فناوری هایدروژل و مواد سازنده Polymacon می توانند به خوبی اکسیژن را به سطح چشم شما منتقل کنند. همچنین لنزهای فرشتن، دارای منحنی پایه ۸٫۶ میلیمتر است که ضخامت قطر متغیر ۱۴٫۲ تا ۱۴٫۵ را در بردارد. این لنزها از بازه نمره بندی ۰٫۵۰- تا ۶٫۰۰- با اختلاف ۰٫۲۵ محاسبه می شوند و می توانند علاوه بر ارائه زیبایی، مشکلات انکساری چشم را برطرف کنند و دید مطلوب با چشمانی زیبا به شما ببخشند.

لنزهای رنگی Freshtone

لنز رنگی فرشتن، دارای ۱۲ رنگ متنوع است که در ادامه به شرح این رنگ ها می پردازیم، در ضمن این لنزها دارای طراحی دوردار و بدون دورخط هستند که هر کدام به نوبه خود می توانند زیبایی شما را تضمین کنند و ظاهری خیره کننده ایجاد کنند.

لنز تماسی رنگی عسلی Diva Hazel

این لنز از تن رنگ های عسلی با رگه های فندقی است که با یک حلقه دور مشکی احاطه شده و می تواند چشم را درشت تر و جذاب تر نشان دهد. این لنز برای کسانی که چشمانی تیره دارند، مناسب است.

نز تماسی رنگی عسلی خاکی Premium Hazel

لنز عسلی خاکی فرشتن، دارای تن رنگ های عسلی با رگه های قهوه ای است که با داشتن حلقه دور مشکی باعث بزرگنمایی چشم شده است و ظاهر را کاملا متفاوت و طبیعی نشان می دهد. این رنگ برای چشمان تیره ایده آل است.

لنز تماسی رنگی عسلی خاکی طوسی Hazelnut

این لنز از تن رنگ های عسلی با ته مایه طوسی و رگه های قهوه ای است که با نداشتن حلقه به دور خود می تواند با عنبیه چشم همرنگ شده و ظاهری طبیعی را به شما ببخشد. این رنگ مناسب برای چشمهای تیره می باشد.

لنز تماسی رنگی طوسی سبز عسلی Aloevera

این لنز از رنگ های طوسی سبز با ته مایه عسلی ترکیب شده و با داشتن حلقه مشکی به دور خود می تواند چشم را درشت تر و خاص تر نشان دهد. این لنز بر روی چشمان تیره جذاب خواهد بود.

لنز تماسی رنگی آبی آسمانی روشن Aqua Blue

لنز آکوا بلو فرشتن، از تن رنگ آبی خالص است که با رنگ طبیعی چشم همرنگ شده و زیبایی طبیعی را به شما می بخشد. این لنز برای کسانی که چشمانی تیره دارند انتخابی مناسب است.

لنز تماسی رنگی آبی سورمه ای Topaz Blue

این لنز از رنگ آبی سورمه ای خالص است که با داشتن حلقه به دور خود می تواند چشم را حجیم تر و خاص تر نشان دهد. رنگ توپاز بلو برای کسانی که چشم قهوه ای دارند ایده آل است.

لنز تماسی رنگی طوسی روشن Sky Gray

لنز تماسی اسکای گری، از رنگ خاکستری روشن است که با نداشتن دور خط می تواند با رنگ چشم ترکیب شده و ظاهری خیره کننده ایجاد کند. این لنز بر روی چشمهای تیره بسیار جذاب است.

لنز تماسی رنگی طوسی Satin Gray

رنگ ساتین گری، از تن رنگ خاکستری روشن است که با داشتن دور خط مشکی، می تواند به بزرگنمایی چشم کمک کند و ظاهری جذاب به شما ببخشد. این رنگ مناسب برای چشم های تیره و روشن می باشد.

لنز تماسی رنگی طوسی روشن با ته مایه آبی Pony Gray

این لنز، از رنگ های خاکستری روشن با ته مایه سایه آبی ترکیب شده و با نداشتن حلقه دور مشکی می تواند با عنبیه چشم همرنگ شده و ظاهری کاملا طبیعی را برای شما ایجاد کند. این رنگ مناسب برای چشم های تیره است ومی تواند به خوبی رنگ تیره چشم را پوشش دهد.

لنز تماسی رنگی طوسی یخی روشن AshGray

لنز تماسی اش گری فرشتن، دارای تن رنگ خاکستری روشن است که با رنگ چشم، هماهنگ شده و ظاهری متفاوت و جذاب را به نمایش می گذارد. این لنز برای چشم های تیره مناسب و ایده آل است.

لنز تماسی رنگی آبی ته مایه سورمه ای Aqua Marine

این لنز از تن رنگ های آبی با ته مایه سورمه ای است که با داشتن حلقه دور مشکی می تواند چشم را بزرگ تر و خیره کننده نشان دهد. لنز مارین برای چشمانی با رنگ تیره بینظیر است.

در آخر، انواع رنگ های لنز تماسی freshtone، به شما معرفی شد و با بیان ویژگی های این لنز در متن فوق، می توانید در انتخاب برندها و رنگ های فرشتن بهتر تصمیم بگیرید، این لنز همانطور که گفتیم می تواند در حدود معمول نیازهای شما را برای زیبایی و درمانی فراهم کند و شما را به آنچه که تا حدودی انتظار دارید برساند. حال چنان چه با توجه به توضیحات داده شده، می خواهید لنز فرشتن را تهیه کنید، می توانید از پزشک چشم یا برای راحتی بهتر از کارشناسان لنز تماسی دیالنز مشاوره بگیرید تا تصمیم درست و قاطعی بگیرید.

# برچسب ها :

تازه ترین مطالب

- چگونه در چشم قطره بریزیم ؟

طریقه مصرف قطره های چشمی هم مانند تمام داروها هم مهم است و هم بی توجهی در شیوه مصرف، می تواند عواقب ناخوشایند و گاه غیر قابل جبرانی داشته باشد. پس لاز...ادامه مطلب

- چگونه در دوران کرونا با خیال راحت لنز چشم بزاریم؟!

همه ما در دوره کرونا به جهت جلوگیری از انتقال ویروس و آلوده شدن مجبور به استفاده از ماسک شده ایم، افرادی که از عینک استفاده میکنند نیز ازین قاعده مستث...ادامه مطلب

- اختلال های چشمی که ممکنست خطرناک باشد!

اختلال چشم عموما نشانه ای از بیماری های خطرناک دیگر است. در این مقاله با ۱۰ اختلال چشم آشنا خواهید شد که هر یک بر بیماری خطرناکی دلالت دارد. شاید ا...ادامه مطلب

- خشکی چشم ، علل و درمان آن

خشکی چشم چیست؟ خشکی چشم یکی از شایع ترین علت های مراجعه افراد به درمانگاه چشم پزشکی است . این بیماری ناشی از تغییر در کیفیت و یا کمیت اشک چشم م...ادامه مطلب

- چگونه بینایی چشم را به طور طبیعی تقویت کنیم؟

چشم حساس ترین عضو بدن است و در عین حساسیت زیاد در معرض تهدیدات محیطی فراوانی است . این در حالی است که بیش از 70 درصد اطلاعات زندگی ما از طریق چشم دریا...ادامه مطلب