سارا نصری 04 دی ماه 1398 306

لنزهای تماسی Stella

لنزهای تماسی رنگی استلا، ساخت کشور ایتالیا است که با داشتن پشتکار بالا و پیشرفت چشمگیر توانسته نظر اکثر مصرف کنندگان لنز را به خود جلب کند. لنزهای Stella Colors دارای تنوع رنگی بسیار بالایی هستند که از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و می توانند انتظارات شما را برای متفاوت بودن، فراهم کند. لنزهای استلا متناسب با کیفیتی که دارند، از قیمت بسیار مناسبی برخورداند و می توانند نیازهای شما را تا حد امکان فراهم کنند. لنزهای رنگی استلا کالرز دارای ویژگی های بارزی هستند که مخاطب را به خود جذب می کند و اجازه می دهد کاربر احساس راحتی و آسایش نسبت به لنز داشته باشد. این ویژگی ها شامل موارد زیر می شود.

ویژگی های لنزهای تماسی رنگی Stella

لنزهای رنگی استلا کالرز، از طراحی بسیار نازک و راحتی برخوردارند و می توانند این راحتی را به مصرف کننده القا کنند. این لنزها دارای مدت زمان ۳ماهه (فصلی) هستند که شما می توانید با توجه به نکات نگهداری از لنز، ۳ ماه متوالی از این لنز بهره مند شوید. لنز رنگی Stella دارای ۴۳% محتوای آب است که با وجود تکنولوژی هایدروژل و با مواد سازنده Polymacon می تواند اکسیژن را راحت تر به قرنیه رسانده و رطوبت کافی را حفظ کند.

لنزهای تماسی استلا، دارای منحنی پایه ۸٫۶ میلیمتر است که با ضخامت قطر ۱۴٫۵ میلیمتر ساخته شده و باعث بزرگنمایی و زیبایی چشم می شود. این لنزها از بازه نمره بندی ۰٫۵۰- تا ۶٫۰۰- با اختلاف ۰٫۲۵ محاسبه می شوند و همچنین خوب است بدانید این لنزها علاوه بر جنبه زیبایی، از جنبه درمانی هم بهره مند است و می تواند در درمان مشکلات انکساری، نقش بسزایی داشته باشد. قابل ذکر است، لنزهای استلا از پوشش دهی بسیار بالایی برخوردار هستند به گونه ای که در هنگام استفاده، رنگ طبیعی چشم را پوشش می دهد و ظاهری کاملا طبیعی به شما ارائه می دهد.

لنزهای رنگی استلا دارای طراحی (دوردار و بدون دور) هستند که هر کدام به نوبه خود می توانند زیبایی مورد نظر شما را برایتان فراهم کند تا ظاهری خاص و خیره کننده داشته باشید.

لنزهای رنگی استلا دارای ۱۴رنگ متنوع و پرجنب و جوش است که شما به راحتی میتوانید هر رنگ را نسبت به رنگ چشم و رنگ پوستتان انتخاب کنید و ظاهری متفاوت و طبیعی برای خود به ارمغان آورید. ما این ۱۴ رنگ زیبا و جذاب را در ادامه مطلب به شما معرفی خواهیم کرد.

لنز تماسی رنگی قهوه ای Deep Hazel

این لنز استلا از قهوه ای خالص است که می تواند با داشتن دور خط مشکی، باعث بزرگنمایی چشم شود و ظاهری طبیعی به شما ببخشد. این رنگ برای کسانی که چشمانی تیره و روشن دارند مناسب است و می تواند کاملا رنگ طبیعی چشم شما را بپوشاند.

لنز تماسی رنگی طوسی سبز Viana

این لنز از ترکیب خاکستری با ته مایه سبز است که با دور خط مشکی می تواند چشم را درشت تر و خاص تر نشان دهد و برای کسانی که چشمانی تیره دارند ایده آل می باشد.

لنز تماسی رنگی آبی Shimmer Blue

این لنز از تن رنگ های آبی با ته مایه سبز ترکیب شده و با داشتن حلقه دور مشکی می تواند چشم را حجیم تر و فریبنده تر نشان دهد. این رنگ برای چشمان تیره مناسب است و می تواند ظاهری متفاوت به شما ارائه دهد.

لنز تماسی رنگی عسلی طوسی خاکی Sandy

این لنز از رنگ های عسلی خاکی روشن با ته مایه طوسی ترکیب شده و با نداشتن حلقه به دور خود می تواند با رنگ طبیعی چشم همرنگ شده و ظاهری طبیعی به شما ارائه دهد، این رنگ برای کسانی که رنگ چشم تیره دارند گزینه ایده آلی می باشد.

لنز تماسی رنگی طوسی عسلی Olive Gray

لنز طوسی عسلی استلا، از تن رنگ های خاکستری با ته مایه سبز است که با دور خط مشکی ترکیب شده و چشم را درشت تر و جذاب تر نشان می دهد. این رنگ برای چشمان تیره، مناسب و بی نظیر می باشد.

لنز تماسی رنگی سبز عسلی Moka

این رنگ، از ترکیب سبز با عسلی است که با حلقه دور خط می تواند چشم را بزرگ تر و زیباتر نشان دهد. این لنز برای کسانی که چشمانی تیره دارند، بی نظیر است.

لنز تماسی رنگی طوسی نقره ای Stone Gray

این لنز از تن رنگ های خاکستری با میکس نقره ای ترکیب شده و با حلقه دور خط مشکی زیبایی چشم را چند برابر کرده است. این رنگ برای رنگ چشم های تیره می تواند بهترین انتخاب باشد.

لنز تماسی رنگی طوسی یخی Cotton White

این لنز برای کسانی که چشمانی تیره دارند مناسب است، زیرا از رنگ خاکستری روشن خالص است که با نداشتن دور خط می تواند با عنبیه یکرنگ شده و زیبایی منحصر به فردی را ایجاد کند.

لنز تماسی رنگی طوسی Jasmine

لنز رنگی جاسمین، دارای ترکیب رنگ طوسی است که با نداشتن حلقه به دور خود میتواند با عنبیه همرنگ شده و زیبایی منحصر به فردی پدید آورد. این لنز برای کسانی که چشمانی تیره دارند ایده آل می باشد.

لنز تماسی رنگی عسلی Warm Haney

این لنز تماسی رنگی دارای رنگ عسلی خالص است که با دور خط مشکی احاطه شده و باعث درشتی و زیبایی چشم می گردد. این لنز جزء پرطرفدارترین لنزهای رنگی عسلی است و برای چشمان تیره مناسب می باشد.

لنز تماسی رنگی طوسی عسلی Silver Gray

این لنز رنگی با تن رنگ های طوسی با ته مایه عسلی و با دور خط مشکی، مناسب برای چشم هایی به رنگ تیره است که می تواند ظاهر را متفاوت سازد و چهره ای جسورانه به شما ببخشد.

لنز تماسی رنگی طوسی روشن Snow White

این لنز تماسی رنگی، از رنگ طوسی روشن و یخی است که با نداشتن حلقه به دور خود می تواند چهره ای طبیعی به شما ببخشد و روی چشمان تیره با پوشش دهی بالا قرار گیرد.

لنز تماسی رنگی عسلی خاکی Bronze

این رنگ از تن های عسلی خاکی با مسی ترکیب شده و با نداشتن دور خط با عنبیه همرنگ شده و جلوه ای طبیعی را به شما می بخشد. این لنز برای چشمان تیره گزینه مناسب و ایده آلی است.

لنز تماسی رنگی آبی روشن Capri

این لنز از رنگ آبی کاملا روشن است که با دور خط دار نبودن خود می تواند چشم را طبیعی جلوه دهد و روی چشم های تیره و روشن بسیار عالی به نظر برسد و ظاهر را جسورانه و فریبنده نشان می دهد.

در نهایت، لنزهای رنگی Stella، با وجود رنگ هایی که به شما معرفی شد، می توانند انتظارات شما را برآورده کنند و سعی در این دارند که شما بتوانید زیبایی و تفاوت را با این لنزها تجربه کنید. لنزهای استلا به شدت با کیفیت هستند. اگر می خواهید لنزهای تماسی رنگی Stella Colors را خریداری کنید، اما همچنان سرگردان هستید، می تواند با پزشک مراقبت از چشم یا برای راحتی بیشتر با کارشناسان لنز تماسی دیالنز مشورت کنید تا بتوانید تصمیم قاطعی بگیرید.

# برچسب ها :

تازه ترین مطالب

- چگونه در چشم قطره بریزیم ؟

طریقه مصرف قطره های چشمی هم مانند تمام داروها هم مهم است و هم بی توجهی در شیوه مصرف، می تواند عواقب ناخوشایند و گاه غیر قابل جبرانی داشته باشد. پس لاز...ادامه مطلب

- چگونه در دوران کرونا با خیال راحت لنز چشم بزاریم؟!

همه ما در دوره کرونا به جهت جلوگیری از انتقال ویروس و آلوده شدن مجبور به استفاده از ماسک شده ایم، افرادی که از عینک استفاده میکنند نیز ازین قاعده مستث...ادامه مطلب

- اختلال های چشمی که ممکنست خطرناک باشد!

اختلال چشم عموما نشانه ای از بیماری های خطرناک دیگر است. در این مقاله با ۱۰ اختلال چشم آشنا خواهید شد که هر یک بر بیماری خطرناکی دلالت دارد. شاید ا...ادامه مطلب

- خشکی چشم ، علل و درمان آن

خشکی چشم چیست؟ خشکی چشم یکی از شایع ترین علت های مراجعه افراد به درمانگاه چشم پزشکی است . این بیماری ناشی از تغییر در کیفیت و یا کمیت اشک چشم م...ادامه مطلب

- چگونه بینایی چشم را به طور طبیعی تقویت کنیم؟

چشم حساس ترین عضو بدن است و در عین حساسیت زیاد در معرض تهدیدات محیطی فراوانی است . این در حالی است که بیش از 70 درصد اطلاعات زندگی ما از طریق چشم دریا...ادامه مطلب