مجله الکترونیکی دیالنز 04 تیر ماه 1400 5,628

10 رنگ جذاب و زیبای لنز لومینوس

لنز رنگی لومینوس Luminous

لنز رنگی لومینوس زیر مجموعه شرکت بیوتی ویژن هست که این شرکت در دهه 1970 میلادی در کشور کره جنوبی تاسیس شد و 4 برند طلایی را به اسم خود در بین لنزهای رنگی ثبت کرد. علاوه بر این محصول نچرال، لازورد و لورنس برندهای دیگر این شرکت معتبر می باشند که البته لنزهای رنگی لومینوس در ایران پر طرفدار تر هست .

لنز‌های رنگی   لومینوس  از جمله لنزهای لاکچری تازه وارد به بازار است که به خاطر رنگ خاص  طبیعی در کنار راحتی روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند. لازم به ذکر است لنزهای رنگی لومینوس سالانه بوده ک همین ویژگی باعث به صرفه بودن لنزهای لومینوس شده است.لنز رنگی لومینوس از جمله لنزهای با سایز متوسط محسوب می شود.لنزهای لومینوس داررای تاییده FDA امریکا و گواهی کیفیتGMP است

آشنایی بیشتر با برند لنز لومینوس:

لنز لومینوس با نام تجاری (Luminous) محصول کشور کره جنوبی است. امروزه لنزهای ساخت کره جنوبی طرفداران زیادی پیدا کرده اند و توانایی رقابت با برندهای آمریکایی و اروپایی را نیز دارا هستند. لنزهای ساخت کره جنوبی از نظر طراحی، ظرافت، زیبایی و تنوع دارای بالاترین رده ها می باشند.

برند لومینوس دارای هر دو نوع لنزهای طبی و رنگی می باشدلنز های طبی این برند، بینایی چشم ها را بهبود می بخشند و لنز های رنگی آن، رنگ چشم ها را به زیبایی تغییر می دهند.

لنز های برند لومینوس، طیف رنگی وسیعی را شامل می شوند که قادر هستند همه افراد با انواع سلیقه ها را راضی کنند.

ده رنگ خاص و زیبا لنز لومینوس شامل موارد زیر است: لنز لومینوس رنگ Lazord، لنز لومینوس رنگ Blue، لنز لومینوس رنگ Lemon، لنز لومینوس رنگ Dazzlin green، لنز لومینوس رنگ Green، لنز لومینوس رنگ Latin Gray، لنز لومینوس رنگ Gray، لنز لومینوس رنگ Crystal، لنز لومینوس رنگ Hazel، لنز لومینوس رنگ Latin Brown.

ده رنگ جذاب و زیبای لنز لومینوس:

رنگ های لنز رنگی لومینوس با الهام از رنگ های طبیعت می باشد تا رنگ چشم افراد را طبیعی جلوه دهند. این لنز زیبا دارای ده رنگ بسیار شیک و جذاب است.

اگر بخواهیم ده رنگ خاص و زیبا لنز لومینوس را نام ببریم، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

-لنز لومینوس رنگ Lemon (عسلی سبز زرد بدون دور) :

لنز لومینوس به رنگ لیمون (Lemon) دارای رنگ سبز عسلی و بدون دور است. لنز لومینوس به رنگ لیمون یکی از خاص ترین رنگ های این لنز محسوب می شود. این رنگ لنز برای افرادی که دارای پوست های زیتونی هستند، بسیار مناسب است زیرا این رنگ لنز هارمونی زیبایی با رنگ پوست زیتونی ایجاد خواهد کرد. برای برجسته کردن این رنگ لنز می توان از خط چشم مشکی و سایه تیره استفاده کرد.

-لنز لومینوس رنگ Lazord(طوسی سبز بدون دور):

لنز لومینوس به رنگ لازورد (Lazord) دارای ترکیب رنگ طوسی و سبز روشن و بدون دور است. این رنگ یکی از خاص ترین و پرطرفدارترین رنگ های لنز لومینوس به شمار می رود. لنز لومینس به رنگ لازورد برای افرادی که دارای پوست های گرم و تیره هستند، بسیار مناسب است. همچنین کسانی که چشم های تیره دارند نیز می توانند از این مدل لنز استفاده کنند.

-لنز لومینوس رنگ Dazzlin green(سبز یشمی دور محو):

لنز لومینوس به رنگ دازلین گرین (Dazzling green) دارای رنگ سبز یشمی و دور دار است. این رنگ لنز یکی از پرطرفدارترین رنگ لنزهای لومینوس به شمار می رود. لنز لومینوس به رنگ دازلین گرین برای افرادی که دارای پوست های سفید یا سبزه روشن هستند، مناسب است. با استفاده از سایه های نقره ایی و طلایی می توانید زیبایی چشمان خود را با این رنگ لنز، چند برابر کنید.

-لنز لومینوس رنگ Gray(طوسی ته مایه آبی بدون دور) :

لنز لومینوس به رنگ گری (Gray) دارای رنگ طوسی با ته رنگ آبی و بدون دور است. رنگ آبی به کار رفته در این لنز بسیار نامحسوس است و رنگ غالب آن طوسی است. لنز لومینوس به رنگ گری، یکی از جذاب ترین رنگ لنزهای رنگی به شمار می رود. این رنگ لنز برای افرادی که دارای پوست های سرد هستند، بسیار مناسب است.

-لنز لومینوس رنگ Latin Brown(شکلاتی دوردار) :

لنز لومینوس به رنگ لاتین براون (Latin Brown) دارای رنگ قهوه ای عسلی متوسط روشن و دور دار است. این رنگ لنز یکی از خاص ترین رنگ های لنز لومینوس محسوب می شود. لنز لومینوس به رنگ لاتین براون برای افرادی که دارای پوست های برنزه هستند، بسیار مناسب است. این رنگ لنز با آرایش های طلایی، هماهنگی زیادی دارد.

-لنز لومینوس رنگ Crystal(طوسی بدون دور) :

لنز لومینوس به رنگ کریستال (Crystal) دارای رنگ طوسی روشن با زمینه سبز و بدون دور است. این رنگ لنز یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین رنگ لنزهای لومینوس به شمار می رود. لنز لومینوس به رنگ کریستال برای افرادی که دارای چشم های تیره هستند، بسیار مناسب خواهد بود همچنین افرادی که دوست دارند چشم های خیره کننده ایی داشته باشند، می توانند از این رنگ لنز استفاده کنند.

-لنز لومینوس رنگ Blue(آبی اقیانوسی بدون دور) :

لنز لومینوس به رنگ بلو (blue) دارای رنگ آبی فانتزی و بدون دور است. این لنز دارای یک رنگ اقیانوسی بسیار زیبا و درخشان است. این رنگ لنز، بسیار خاص و پرطرفدار است. لنز لومینوس به رنگ بلو، برای افرادی که دارای پوست های سرد و روشن هستند، بسیار مناسب است. با استفاده از ریمل و خط چشم مشکی می توانید زیبایی چشمان خود را با این رنگ لنز، چند برابر کنید.

-لنز لومینوس رنگ Green(سبز زمردی بدون دور):

لنز لومینوس به رنگ گرین (Green) دارای رنگ سبز یشمی روشن و بدون دور است. یکی از خاص ترین رنگ لنزهای لومینوس، رنگ گرین است. لنز لومینوس به رنگ گرین برای افرادی که دارای پوست های روشن و چشمان تیره هستند، بسیار مناسب است. از رنگ های روشن آرایشی می توان با این رنگ لنز استفاده کرد.

-لنز لومینوس رنگ Latin Gray(طوسی عسلی دوردار):

لنز لومینوس به رنگ لاتین گری (Latin Gray) دارای رنگ طوسی عسلی متوسط و دور دار است. رنگ این لنز، روشن، ملیح و آرامش بخش است و حاشیه مشکی دور لنز به طور محسوس و بسیار طبیعی است. یکی از پرطرفدارترین رنگ لنزهای لومینوس، رنگ لاتین گری است.

-لنز لومینوس رنگ Hazel(عسلی بدون دور):

لنز لومینوس به رنگ هازل (Hazel) دارای رنگ عسلی با ته مایه های خاکی و بدون دور است. لنز لومینوس به رنگ هازل، یکی از خاص ترین و جذاب ترین رنگ لنزهای لومینوس به شمار می رود. لنز لومینوس به رنگ هازل برای افرادی که دارای پوست های گندمی و چشم های تیره هستند، بسیار مناسب است.

ویژگی های لنز رنگی لومینوس:

از ویژگی های لنز لومینوس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید لنز لومینوس

اگر با خواندن این مطلب مجاب شده اید که استفاده از لنز رنگی لومینوس برایتان مناسب است ، برای خرید آن به سایت دیالنز سر بزنید .

می توانید با مشاهده رنگبندی این لنز ، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و لنزتان را سفارش دهید . اگر فقط لنز را برای تغییر رنگ چشمانتان می خواهید لنز رنگی بدون نمره را انتخاب کنید .اما اگر علاوه بر تغییر رنگ چشم ، نیاز دارید بینایی تان اصلاح شود باید لنز طبی رنگی لومینوس را انتخاب کنید .

پس برای اینکه بتوانید لنز مناسب خود را انتخاب کنید نیاز به نظر یک متخصص چشم و یا اپتومتریست خواهید داشت .همچنین اگر در حین استفاده از لنز رنگی لومینوس به قطره چشمی نیاز داشتید ، شما را راهنمایی خواهد کرد .

جمع بندی

رنگ بندی لنز لومینوس، بسیار جذاب، زیبا و متنوع است. افراد به راحتی می توانند تاثیر رنگ پوست و مو را با این لنزها ببینند و بعد اقدام به خرید این لنزها کنند.

لنز لومینوس با استفاده از فناوری هایدروژل و مواد پلیمری ساخته می شود. استفاده از این فناوری باعث اکسیژن رسانی بالا، نرمی و راحتی لنزهای لومینوس می شود.

یکی از معتبرترین و بزرگترین فروشگاه های عرضه کننده لنزهای لومینوس، دیالنز است.

دیالنز عرضه کننده تمامی رنگ های زیبای لنز رنگی لومینوس می باشد تا بتواند لنز متناسب با تمامی سلیقه ها را تامین کند. لنزهای عرضه شده توسط سایت فروشگاهی دیالنز دارای بهترین کیفیت ها و مناسب ترین قیمت ها هستند.

 

 

# برچسب ها :

تازه ترین مطالب

- دلیل خشکی چشم، هنگام استفاده از لنزهای چشم

اگر شما هم مانند بسیاری از مردم به طور منظم از لنزهای چشم استفاده می کنند ممکن است خشکی چشم را تجربه کنید، پس بهتر است دلایل این مشکل را درک کرده و بد...ادامه مطلب

- آیا با چشم آستیگمات میشه لنز رنگی زد؟

خیلی از دوستان می پرسن که آیا با چشم آستیگمات امکان استفاده از لنز رنگی هست یا نه ؟ اگر آستیگمات چشم بیشتر از 0.75 باشد نمی توان از لنز آستیگمات اس...ادامه مطلب

- گشادی مردمک چشم ناشی از چه عواملی است؟

اگر در آینه به چشم‌هایتان نگاه کنید، متوجه تنگ و گشاد شدن مردمک چشم‌هایتان می‌شوید. گشادی مردمک چشم واکنشی طبیعی به کم یا زیادشدن نور ا...ادامه مطلب

- انواع بیماری های ژنتیکی چشم

عوامل ژنتیکی نقش مهمی را در بروز بعضی اختلالات بینایی و بیماری های ژنتیکی چشم در مقاطع سنی مختلف ایفا می‌کنند مانند شب کوری، کور ر...ادامه مطلب

- علائم پارگی شبکیه چیست و راه های درمان آن کدامند

جداشدگی شبکیه یکی از بیماریهای جدی چشم است. شبکیه بافتی در پشت چشم است. در این بیماری شبکیه از بافتهایی که آن را حمایت میکنند دور میشود. تغییرات ناگها...ادامه مطلب