سفارش لنزهای تماسی به صورت آنلاین

سفارش لنزهای تماسی به صورت آنلاین

سفارش لنزهای تماسی به صورت آنلاین

لنزهای تماسی جزء گزینه های عالی برای درمان بینایی می باشند، اما روند خرید همیشه ممکن است حضوری نباشد. درست است، در خانه خود به راحتی، می توانید در وب مورد نظر برای خرید بهترین لنز تماسی اقدام کنید.

با این روش می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید، اگر لنزهای تماسی را به صورت آنلاین خریداری نکنید، از روند خرید حضوری خسته می شوید. برای این کار به پزشک چشم فعلی خود مراجعه کرده و یک نسخه لنز تماسی تهیه کنید. این نسخه شامل داده های خاصی است که برای پر کردن درست سفارش شما لازم است.

اطلاعات زیادی مورد نیاز است، به همین دلیل شما موظف به مراجعه به پزشک چشم خود برای تجویز معتبر هستید. قبل از شروع فرآیند خرید آنلاین، مطمئن شوید که نسخه شامل تمام اطلاعات لازم از جمله تاریخ انقضا می باشد و توسط متخصص مراقبت از چشم شما امضا شده است. این تضمین می کند که شما می توانید بدون تأخیر لنزهای تماسی خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

به طور مثال اطلاعات مورد نیاز زیر برای سفارش آنلاین لنزها

نام تجاری به عنوان مثال: Airoptix، Focus, Soflens 66 Torics, etc

PWR : عددی بین ۲۰- تا ۲۰+

BC: عددی بین ۸٫۰ و ۱۰٫۰

DIA: عددی بین ۱۳٫۰ و ۱۵٫۰

نسخه ای که برای بیماران آستیگماتیسم نیز نیاز داریم

CYL: عددی بین ۴٫۰۰- تا ۴٫۰۰+

AXIS: عددی بین ۰ تا ۱۸۰ درجه

این اطلاعات در واقع روی بسته بندی لنزهای تماسی درج شده است. اگر شما مارک دیگر یا نوع لنز خود را تغییر دهید، لازم است که این مورد را از بینایی سنج یا اپتیکال خود دریافت کنید. این اطلاعات ممکن است پیچیده به نظر برسد اما در واقع بسیار ساده است. برای راهنمایی بهتر می توانید با پزشک چشم خود یا کارشناسان لنز تماسی ما مشورت کنید.

administrator

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *