لنزهای رنگی دور خط دار چیست؟

لنزهای رنگی دور خط دار چیست؟

لنزهای رنگی دور خط دار چیست؟

اگر به دنبال لنزهای تماسی رنگی هستید، احتمالاً اصطلاح حلقه دور خط دار را شنیده اید. یک حلقه اندام به حلقه بیرونی تیره تر به دور عنبیه اشاره دارد. لنزهای تماسی رنگی در رنگ های مختلفی قرار می گیرند اما همچنین با حلقه های مختلف دور خط دار وابسته به ظاهری که می خواهید به آن برسید بستگی دارد. ما چند نمونه از حلقه های دوردار را در زیر ذکر کرده ایم.

حلقه بدون دور در لنزهای تماس رنگی

لنزهای تماسی رنگی بدون حلقه اندام معمولاً طبیعی ترین لنزهای تماسی با رنگ هستند. برخی لنزهای تماسی رنگی دارای یک حلقه اندام نیستند این نوع لنزها به عنوان طبیعی ترین لنزهای زیبایی در جهان شناخته می شوند.

لنزهای رنگی دور خط دار چیست؟

حلقه دورخط دار محو

لنزهای تماسی رنگی با یک دور خط محو اشاره به لنزهایی دارند که حلقه کمی تیره تر در اطراف عنبیه چشم دارند. برخی لنزهای آرایشی دارای یک حلقه دوردار محو و ظاهری کمی واضح تر هستند.

لنزهای رنگی دور خط دار چیست؟

حلقه دور خط دار مشکی

لنزهای زیبایی با یک حلقه دور خط دار مشکی دارای یک حلقه بیرونی تیره تر هستند که جلوه ای چشمگیر تری به چشم می بخشد. برخی لنزهای رنگی دارای این ویژگی هستند و زیبایی جسورانه ای به شما می بخشد.

لنزهای رنگی دور خط دار چیست؟

حلقه دور خط دار با رنگ متضاد

لنزهای رنگی با حلقه دور خط دار متضاد به لنزهایی گفته می شوند که دارای یک حلقه بیرونی پر رنگ در یک رنگ متضاد با عنبیه هستند. بعضی از لنزها چندین رنگ با یک حلقه دوردار متضاد برای ظاهری چشمگیرتر و مروارید درخشان دارند.

در نهایت، اگر قصد خرید لنزهای تماسی رنگی را دارید بایستی بدانید که لنزهای رنگی از طرح های مختلف دور دار و بدون دور درست شدند و دارای اشکال مختلفی هستند. این طرح ها به نوبه خود می تواند جذابیت ظاهری شما را چند برابر کند و چشمانی طبیعی و دل نشین به شما ارائه دهند.
چنان چه هنوز هم سوالی در مورد لنزهای تماسی رنگی دارید می توانید با کارشناسان لنز تماسی دیالنز تماسی بگیرید و تصمیم قاطعی در مورد لنزهای تماسی بگیرید.

administrator

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *